Repertoire

sausio19_fb_1513689639-cac145796fa77d536613c6ec58aaa079.jpg Admission free January 19 Nemokamai

Puzzle for Orchestra 4

Klaipėda Chamber Orchestra
Artistic Director Mindaugas Bačkus

8 am, "Kavos architektai" Coffee House  (9 Herkaus Manto str.)
9 am, Ieva Simonaitytė Public Library
(25 Herkaus Manto str.)
12 noon,
 LCC International University (36 Kretingos str.)
4 pm, "Pegasas" Bookstore (Akropolis Shopping Centre)
(61 Taikos ave.)
5 p.m., "Impuls" Sport and Wellness Centre
(53a Liepų str.)
Programme: performances of chamber ensembles

9 pm, St Francis of Assisi Chapel (4 Savanorių str.)
Programme: performance of the orchestra

Free entrance

mere-popins_01-24_1512054479-a1bc31211d0ec64225f7e15c1c6360c2.png January 24 45 min 6 €

The Orchestra of Playful Music in concert with Mary Poppins!

Family Concert
Start of the Event: 12 NOON and 6.30 PM

Klaipėda Chamber Orchestra
Artistic Director Mindaugas Bačkus

Laima Akstinaitė (director, actress)
Evelina Šimelionė, Donatas Želvys (actors)
Renata Valčik (set design and costumes)

With the participation of Viktoras Rubežas (percussion)

A musical performance after the books by Pamela Travers and music by Maksim Dunayevsky (arr. by Loreta Narvilaitė and Mindaugas Bačkus; Lithuanian text by Dainius Sobeckis and Evelina Šimelionė)
baltijos-laisve-lko_01-25_1512562288-4c3b157a5db24952deb03b897ecff582.png January 25 1 h 30 min 10.00 - 14.00 €

Baltic freedom

A concert to mark the centenary of restored independence in the Baltic countries
Start of the Event 6.30 PM

Lithuanian Chamber Orchestra
Artistic Director Sergej Krylov

Estonian National Male Choir
Artistic Director and Conductor Mikk Üleoja (Estonia)

Soloists: Ka Bo Chan (countertenor, Hong Kong), Valter Soosalu (tenor, Estonia), Ott Indermitte (baritone, Estonia)

Programme: Pēteris Vasks, Justė Janulytė, Erkki-Sven Tüür

turangalila_1_1515576905-d2bb895b53ff1d8143f03a618fab72ae.png January 31 1 h 10 min 18.00 - 24.00 €

“Turangalîla – a hymn to love”

Start of the Event 6.30 PM

Lithuanian State Symphony Orchestra
Artistic Director and Chief Conductor Gintaras Rinkevičius

Soloists: Alexander Paley (piano, USA), Bruno Perrault (Ondes Martenot, France)

Programme: Olivier Messiaen, Turangalîla-Symphonie

dainuok-mano-siela_02-02_1512564194-3d6254a7300e5df0e3d6789e0141fc6f.png February 2 1 h 10.00 - 14.00 €

Sing, my soul

Start of the Event: 6.30 PM
Venue: Klaipėda Concert Hall Ground Floor Foyer

Viktorija Miškūnaitė (soprano), Eugenijus Chrebtovas (baritone), Darius Mažintas (piano)

Programme: Wolfgang Amadeus Mozart, Gaetano Donizetti, Giuseppe Verdi, Georges Bizet, Richard Strauss, Piotr Tchaikovsky, Vytautas Barkauskas

fortepijono-revuliucionieriai_02-07_1512565756-516d94ae3d790111d11c1b40286626ca.png February 7 1 h 8 €

Piano Revolutionaries

Start of the Event: 6.30 PM
Venue: Klaipėda Concert Hall Ground Floor Foyer

Winners of the Klaipėda Piano Masters:
Julija Bagdonavičiūtė
(piano)
Živilė Kudirkaitė (piano)

Programme: Ludwig van Beethoven, Franz Liszt, Sergei Prokofiev, Sergei Rachmaninov, Claude Debussy

gitaros-fiesta_02-09_1512565185-caba560e0be88e5a27a1034c5969ce6e.png February 9 1 h 30 min 10.00 - 14.00 €

A Feast of the Guitars

Start of the Event 6.30 PM

Klaipėda Chamber Orchestra
Artistic Director Mindaugas Bačkus

Soloists: Baltic Guitar Quartet: Zigmas Čepulėnas, Sergejus Krinicinas, Saulius S. Lipčius, Chris Ruebens
Anna Kowalska, Anton Birula (guitar duo, Poland)
Julius Kurauskas, Eugenijus Jonavičius, Tomas Varnagiris, Ieva Petrauskaitė (guitars)

Programme: Luigi Boccherini, Antonio Vivaldi, Chris Ruebens, Eugenijus Jonavičius, Peter Nuttall / John Whitworth, Antoine Forqueray, Gaspar Sanz

pries-tau-uzgestant_02-03_1512567701-eccf3a20e7eb768bc805ff5cc30e34ea.png February 23 1 h 14.00 €

Before You Vanish

Start of the Event: 6.30 PM
Venue: Klaipėda Concert Hall Ground Floor Foyer

Darynn Zimmer (soprano, USA), Gabrielius Alekna (piano, Lithuania / USA)

Programme: Gabriel Fauré, Claude Debussy, Robert Schumann, Hugo Wolf, Lori Laitman, Ricky Ian Gordon, Leonard Bernstein

zmo-garsai_02-28_1512568134-55465884dd341e63637327ac9e68e136.png February 28 45 min. 6 €

The Orchestra of Playful Music. Episode 22: The Sound of Music

Family Concert
Start of the Event: 12 NOON and 6.30 PM

Klaipėda Chamber Orchestra
Artistic Director Mindaugas  Bačkus

Evelina Šimelionė (director and actress)
Gytis Šimelionis (actor)
Laima Akstinaitė (set design and costumes)

With the participation of Livija Krivickaitė, Samanta Juciūtė, Aleksas Šeputis, Martynas Jackus, Meda Bertulytė, Gabrielė Stravinskaitė and Ieva Kazlauskaitė

Programme: musical and theatrical improvisation after the musical The Sound of Music by Richard Rodgers (arranged for string orchestra by Ieva Budriūnaitė; Lithuanian text by Evelina Šimelionė)

1_ji-buvo-cia_03-02_1516021801-3cc276c78b11a0b7a00aaaf9d3a46b4e.png March 2 14.00 €

Ji buvo čia...

Renginio pradžia: 18.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Modestas Sedlevičius
(baritonas, Lietuva–Vokietija–Italija), Anna Anstett  (fortepijonas, Ukraina–Vokietija)

Programa: Franz Schubert, Juozas Gruodis, Kazimieras Viktoras Banaitis, Vladas Jakubėnas, Julius Juzeliūnas,  Konstancija Brundzaitė, Zita Bružaitė

 

2_pokalbiai-su-steinway_03-06_1516021993-81b92d868772cf2fe68ffdb2f15d201b.png March 6 10.00 €

Pokalbiai su Steinway

Renginio pradžia: 18.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Jurgis Karnavičius (fortepijonas)

Programa: Ludwig van Beethoven, Philip Glass, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

3_mano-p-penas_03-07_1516022261-0e430b96fa4a27ad5bda82d1cef8c1e5.png March 7 6.00 €

Mano Piteris Penas

Šokio ir muzikos spektaklis vaikams ir jaunimui (+12)
Renginio pradžia: 12.00 ir 18.30 val.

Šokio teatras „Padi Dapi Fish“:
Agnija Šeiko
(choreografė, režisierė)
Dovilė Binkauskaitė, Gintarė Marija Ščavinskaitė (asistentės)
Mantas Černeckas, Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Oksana Griaznova, Eiva Dobilaitė, Julius Jurevičius (šokis)

Klaipėdos violončelių kvartetas:
Mindaugas  Bačkus
, Glebas Pyšniakas, Jurgis Karbauskas, Karolis Vaičiulis

Sven Helbig (kompozitorius, Vokietija)
Artūras Šimonis (scenografas ir kostiumų dailininkas)
Tomas Jurginas (vaizdo menininkas)
Vilija Bartašiūtė (prodiuserė)

4_pavasariski-valsai_03-09_1516022866-456cb78ca8044a493224ad9f1748360a.png March 9 10.00 €

Pavasariški valsai

Renginio pradžia: 18.30 val.

Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas

Sonata Zubovienė, Rokas Zubovas (fortepijoninis duetas)

Programa: Johannes Brahms, Claude Debussy, John Corigliano

5_klasikos-ir-egzotikos-banga_03-13_1516023023-a7d1dde04af8b2ce54347dba41e07edf.png March 13 10.00 - 14.00 €

Klasikos ir egzotikos banga

Renginio pradžia: 18.30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus

Solistas ir kviestinis koncertmeisteris Frank Stadler (smuikas, Austrija),
Solistė Tomoko Kiba (shô, Japonija)

Programa: Michael Haydn, Ludwig van Beethoven, Toshio Hosokawa, Benjamin Britten

6_ka-kalba-kankles_03-15_1516023246-2268f69774a4fde5dd293430a70661eb.png March 15 10.00 €

Ką kalba kanklės?

Renginio pradžia: 18.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Aistė Bružaitė (kanklės)

Dalyvauja Agne Stančikaite (sopranas), Jolita Matkiene (kanklės)

Programa: Matti Kontio, Vincenzo Bellini, Isaac Albeniz, Bernard Andres, Valerij Kikta, Richard Strauss, Claude Debussy, Steve Reich,  Bronius Budriūnas, Galino Savinienė, Vaida Striaupaitė-Beinarienė

7_vario-tiltai_03-21_1516023558-20474b468adc656b8bb62120599a6d69.png March 21 10.00 €

Vario tiltai

Renginio pradžia: 18.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis
(meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Brass ansamblis (vadovas ir dirigentas Marius Balčytis)

Programa: Johann Sebastian Bach, Richard Wagner, Gustav Holst, Lionius Treikauskas ir kt.

8_romantines-fantazijos_03-23_1516023643-5280c6c58e9608b5a1fddcf7fff8d227.png March 23 14.00 €

Romantinės fantazijos

Renginio pradžia: 18.30 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Gwendolyn Masin (smuikas, Nyderlandai–Šveicarija)
Gleb Pyšniak (violončelė)
Baiba Osina (fortepijonas, Latvija–Austrija)

Programa: George Frideric Handel–Johan Halvorsen, Robert Schumann, Maurice Ravel, Piotr Čaikovskij

9_sakmiu-siuita_03-24_1516023876-189d2bfc6dad19121f22c3b512442077.png March 24 8.00 €

Sakmių siuita

Koncertas visai šeimai
Renginio pradžia: 15.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Jomantė Šležaitė (sopranas), Vytenis Gurstis (fleita), Simona Zajančauskaitė (fortepijonas)

Šešėlių teatras ir aktorius Mindaugas Ancevičius

Programa: pagal Felikso Bajoro „Sakmių siuitą“