camilla_hoitenga_2_-09-28_1470903088-f66495b7f1a28ced83e9edf4bbddf982.png Rugsėjo 28 1 val. 40 min. 10 €

„Japoniški sodai“

ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „PERMAINŲ MUZIKA“
Renginio pradžia: 18:30 val.

Camilla Hoitenga (fleitos, Vokietija, JAV)
Norbert Krämer (perkusija, Vokietija)

Programa: kūriniai piccolo, koncertinei, altinei ir bosinei fleitoms, perkusijai ir elektronikai, Mike Svoboda, Karola Obermueller, Benjamin Broening, Kaija Saariaho, Mark Chambers, David Bohn, Yoshihiro Kanno, Noriko Nakamura

mindaugas_backus-09-30_1468312881-a938e1256db02e51a4862a181c3060c2.png Rugsėjo 30 1 val. 40 min. 10 €

„Apeigos orkestrui“

ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „PERMAINŲ MUZIKA“
Renginio pradžia: 18:30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Dalyvauja Joris Sodeika (fortepijonas)
Vladas Šerstobojevas (vaizdo projekcija)

Programa: Gintaras Sodeika, Nijolė Sinkevičiūtė, Jurgita Mieželytė, John Tavener

goethebur_combo_1468309886-49fd0c467eabef1d2644d7d63b653a20.png Spalio 4 1 val. 40 min. 10 €

„Minimalistiniai peizažai“

ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „PERMAINŲ MUZIKA“
Renginio pradžia: 18:30 val.

The Gothenburg Combo: David Hansson, Thomas Hansy (gitaros, Švedija)

Programa: Terry Riley, Steve Reich, The Gothenburg Combo

viacheslav_ganelin-10-06_1468331629-d947e4e8baac6fe154061ebda2d487c7.png Spalio 6 1 val. 40 min. 10 €, 14 €

„Muzika nebyliajam filmui“

ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „PERMAINŲ MUZIKA“
Renginio pradžia: 18:30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistai: Viačeslav Ganelin (fortepijonas, LietuvaIzraelis), Arkadij Gotesman (perkusija)

Programa: Viačeslav Ganelin, Alfred Schnittke, Osvaldas Balakauskas, Alfred Hitchcock

modestas_pitrenas-10-07_1468332542-941770a6ac281e8f7e42ed59362acf6f.png Spalio 7 1 val. 40 min. 10 €, 14 €

„Keturi saksofonai ir orkestras“

ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „PERMAINŲ MUZIKA“
Renginio pradžia: 18:30 val.

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Pitrėnas
Saksofonų kvartetas
Signum: Blaž Kemperle, Erik Nestler, Alan Lužar, Guerino Bellarosa (Vokietija)

Programa: Vladas Jakubėnas, Philip Glass, Igor Stravinskij

levickas_10-15_1473168275-5d8e0fd6dedbb7904ad649cbd43793f6.png Spalio 15 1 val. 40 min. 18 €, 24 €

„Kelionė su akordeonu ir orkestru“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistas Martynas Levickis (akordeonas)
Dirigentas Mindaugas Piečaitis

Programa: Wolfgang Amadeus Mozart, Václav Trojan, Camille Saint-Saëns, Maurice Ravel, Claude Debussy

kko_su_vaikais_10-18_1473234989-85795554d66e43417f6fdd45d43fc2e9.png Spalio 18 1 val. 6 €

„Žaismingos muzikos orkestras XX“

Koncertas visai šeimai
Renginių pradžia: 12:00 ir 18:30 val.

Klaipėdos koncertų salės ir M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ jungtinis projektas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistai: Jonas Vozbutas (akordeonas), Ugnė Liepa Žuklytė, Ugnė Katinskaitė (smuikai), Rapolas Bartulis (klarnetas),  Pijus Paškevičius (obojus), Elžbieta Dvarionaitė, Ignas Maknickas (fortepijonas)

Programa: Joseph Haydn, Wolfgang Amadeus Mozart, Fryderyk Chopin, Gaetano Donizetti, Camille Saint-Saëns, Pablo de Sarasate

choras_vilnius_10-19_1473236999-314ca705394e805ab2d9694759eb44ae.png Spalio 19 1 val. 40 min. 10 €

„Akmenėlis turi šaltą širdį“

Kompozitoriaus Juliaus Juzeliūno 100-mečiui
Renginio pradžia: 18:30 val.

Valstybinis choras
„Vilnius
Meno vadovas ir dirigentas Artūras Dambrauskas
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas

Programa:  Juozas Gruodis, Julius Juzeliūnas, Antanas Rekašius, Rytis Mažulis, Vaclovas Augustinas, Onutė Narbutaitė, Nomeda Valančiūtė, Vytautas Laurušas, Mindaugas Urbaitis

sviese_cepliauskaite_10-25-2_1473247272-b009ceaf6091c1837b02eb89236a8787.png Spalio 25 1 val. 40 min. 10 €

„LISZT: dievai ir demonai“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Šviesė Čepliauskaitė (fortepijonas)

Programa: Ferenc Liszt

dunauskaite_savickas_10-27_1473248040-116110bafc785140d87f82d46169db64.png Spalio 27 1 val. 40 min. 10 €

„Rudens lyrika ir džiazas“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Rimvydas Savickas (klarnetas)
Milana Dunauskaitė (fortepijonas)

Programa: Camille Saint-Saëns, Jean Françaix, Joseph Horowitz, George Gershwin, Alexander Rosenblatt, Anatolijus Šenderovas

vilniaus_arsenalas_vilhelmina_moncyte_11-02_1473250083-abce89686dbbfa6c1ad779efe135546c.png Lapkričio 2 1 val. 20 min. 10 €

„Laiko atspindžiai“

Renginio pradžia: 18:30 val., I a . fojė

Ansamblis „Vilniaus Arsenalas“: Laima Šulskutė (fleita), Rolandas Romoslauskas (altas),  Sergejus Okruško (klavesinas)
Solistė Vilhelmina Mončytė (sopranas)

Programa: Carl Philipp Emanuel Bach, George Frideric Handel, Wolfgang Amadeus Mozart, Gaetano Donizetti, Gioachino Rossini, Antanas Jasenka

kko_11-04_1473252942-4fc9ad2ef531fdb5912a75e642344b14.png Lapkričio 4 1 val. 40 min. 10 €, 14 €

„Orkestras. Naujas skambesys“

Naujų koncertmeisterių prisistatymo koncertas
Renginio pradžia: 18:30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistai: Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Ugnė Petrauskaitė (altas), Gleb Pyšniak (violončelė)

Programa: Maurice Ravel, George Gershwin, Ástor Piazzolla, Piotr Čaikovskij

brass3_11-09_1474283827-977efa7d20fe83ba84867596599df3f9.png Lapkričio 9 1 val. 20 min. 8 €

„Kvintetas. Naujas skambesys“

Atnaujintos sudėties prisistatymo koncertas
Renginio pradžia: 18:30 val., I a. fojė

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis
(meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Monika Rakauskaitė (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Programa: Johann Sebastian Bach, George Frideric Handel, Wolfgang Amadeus Mozart, Edvard Grieg, Claude Debussy, Jean-Joseph Mouret, Alvidas Remesa, Tauras Adomavičius  

zmo_leles-seka-pasaka_11-10_1473255794-371f91ee5c847ec7e4737ee4dd01f6cf.png Lapkričio 10 1 val. 6 €

„Žaismingos muzikos orkestras: lėlės seka pasaką“

Koncertas visai šeimai
Renginių pradžia: 12:00 ir 18:30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė)

Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius

daumantas_kirilauskas_11-16_1473256946-69ff5a8456fc0a0ad6ce0d59be7dbc3d.png Lapkričio 16 1 val. 40 min. 10 €

„Koncertas in C“

Renginio pradžia: 18:30 val.

Daumantas Kirilauskas (fortepijonas)

Programa: Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven

vilos_trio_11-23_1473257807-52bf1bba152f7a75a65f39b4f8cffe4e.png Lapkričio 23 1 val. 40 min. 10 €

„Vakar, šiandien ir rytoj“

Renginio pradžia: 18:30 val.

„Vilos Trio“: Dalia Dėdinskaitė (smuikas),  Gleb Pyšniak (violončelė),  Ole Christian Haagenrud (fortepijonas, Norvegija)
Dalyvauja Marius Šinkūnas (mušamieji)

Programa: Piotr Čaikovskij, Johanna Doderer, Steve Swallow, Jurgis Juozapaitis, Loreta Narvilaitė

kazlas_servenikas_11-25_1473330329-1b8b6b17e8991725e886d62554a2ba75.png Lapkričio 25 1 val. 6 €, 8 €

„Apie Motušę Žąsį, Petią ir Vilką“

Koncertas visai šeimai
Renginio pradžia: 18:30 val.

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Dirigentas Robertas Šervenikas
Dalyvauja Rolandas Kazlas (aktorius)

Programa: Maurice Ravel, Sergej Prokofjev

du-fortepiono-virtuozai-klp_1473338219-0fe82087ba62bc87dc4ef91e89efa2b3.png Lapkričio 28 2 val. 10.00 - 40.00 €

Du fortepijono virtuozai sugrįžta

Renginio pradžia: 18:00 val.
Organizatorius: Naujoji muzikų karta