Aistringos muzikos naktis

Gruodžio 31
1 val. 30 min.
30.00 - 40.00 €

Renginio pradžia: 18.30 val.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai: Giuseppe Scigliano (akordeonas, bandonija, Italija), Vilhelmas Čepinskis (smuikas)

Programa: Ástor Piazzolla, John Rutter, Wojciech Kilar, Niccolò Paganini, Jenő Hubay    Amžinosios klasikos gurmanus turėtų pradžiuginti žinia apie „Astringos muzikos naktį“ – paskutinį senųjų metų vakarą vyksiantį koncertą. Jis žada publiką pavergti ypač išraiškinga, jausminga smuiko, akordeono ir kamerinio orkestro atliekama muzika. 

Šiemet naujametinei programai Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovas Mindaugas Bačkus pakvietė drauge muzikuoti gerus orkestro draugus – smuikininką Vilhelmą Čepinskį ir akordeonininką Giuseppe Scigliano, atvyksiantį iš saulėtosios Italijos! Scenoje skleisis emocingas, temperamentingas ir nuoširdus muzikavimas, žavės aukščiausias solistų meistriškumas, orkestro profesionalumas ir darnus skambesys.

Šventinėje programoje derės Ástoro Piazzollos ir Johno Rutterio, Wojciecho Kilaro ir Niccolò Paganini bei Jenő Hubay‘aus kūriniai. Prieš koncertą bei pertraukos metu, kaip ir kasmet, publikos lauks ypatingi šventiniai netikėtumai.

„Astringos muzikos naktis“ džiaugsmingai palydės Jus į Naujuosius metus. Tebūnie jie patys laimingiausi, kupini meilės, šviesos ir gražios muzikos!