Baltas paukštis. Vytautą Kernagį prisimenant...

2017 Gruodžio 16 Įvykęs renginys
1 val. 45 min.
13.60 - 19.00 €
Renginio pradžia: 18:00 val.
Organizatorius: A. Guzausko pramogų firma Sekvencija


"Baltas paukštis. Vytautą Kernagį prisimenant..."

Dalyvauja:

Liudas Mikalauskas (bosas)

Bosinių styginių kvartetas „Bass Arco“:
Tomas Šatas (violončelė)
Domas Jakštas (violončelė)
Giedrius Daunoravičius (violončelė)
Dainius Rudvalis (kontrabosas)

Norėdami įprasminti Vytauto Kernagio kūrybą bei papildyti ją naujomis spalvomis, tarptautinių konkursų laureatas, aksominio balso savininkas Liudas Mikalauskas ir violončelių bei kontraboso kvartetas „Bass Arco“ kviečia prisiminti šią iškilią asmenybę. Koncerte bus pristatyta nepaprastai miela Maestro dainų programa – „Baltas paukštis. Vytautą Kernagį prisimenant...“.

„Norėjome parengti ką nors išskirtinio, skatinančio išgirsti muziką savyje ir dalintis ja su kitais. Violončelė nuo seno siejama su žmogaus balsu, tad, nėra įtikinamesių instrumentų, derančių su vokalu bei gebančių taip virpinti sielos stygas kaip mūsų pasirinktieji“ – teigia operos solistas Liudas Mikalauskas. Ši programa, anot atlikėjo, yra ypatinga, praturtinanti ne tik klausytojus, bet ir atlikėjus – tarp kūrinių, skaitant ištraukas, linksmus nutikimus bei intriguojančius sutapimus, žiūrovai galės bent trumpam pasinerti į įvairiapusės V. Kernagio asmenybės patirtį ir dar kartą prisiminimuose pabūti kartu su Juo.

„Baltas paukštis“, „Mūsų dienos kaip šventė“, „Giedu giesmelę“, „Vasara“, „Išeinu“... tai tik keletas dainų, kurios tikrai nepaliks abejingų.

Programoje: Vytauto Kernagio repertuaro dainos ir ištraukos iš R. Oginskaitės knygos "Nes nežinojau, kad tu nežinai"
- 10% studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)