„Tarnaitė Ponia“

Gegužės 31
1 val. 40 min.
10 €, 14 €

Renginio pradžia: 18:30 val.

Giovanni Battista Pergolesi opera

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas BačkusSolistai: Elodie Marie Kimmel (sopranas, Prancūzija), Dominik Woerner (bosas,  Vokietija–Šveicarija), Ana Ioana Oltean (fleita, Rumunija–Šveicarija), Vital Julian Frey (klavesinas, Šveicarija)

Režisierius Uwe Schönbeck (Vokietija–Šveicarija)

Dirigentas Kaspar Zehnder (Šveicarija)

Turtingas viengungis Ubertas išlepino savo tarnus ir nebegali jų suvaldyti. Jo aikštingoji tarnaitė Serpina nepateikia savo ponui pusryčiams šokoladinio gėrimo ir pareiškia, kad teks alkanauti net iki pietų… Taip prasideda komška Giovanni Battistos Pergolesi opera „Tarnaitė Ponia“. Netrukus paiškėja, kad Ubertas seniai slapčia myli Serpiną, bet ar leistina ponui vesti tarnaitę?..

Galantišką ir žaismingą operos pastatymą kuria tarptautinė komanda, vadovaujama šveicarų dirigento Kasparo Zehnderio. Talentingas ir įvairiapusis muzikas nuolat pasirodo svarbiausiose Europos koncertų salėse ir festivaliuose. Jis dirigavo ir kelių sceninių kūrinių pastatymams, tarp jų – W. A. Mozarto operai „Figaro vedybos“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. KKS scenoje K. Zehnderis jau ne kartą dirigavo orkestrams ar grojo fleita.

Opera „Tarnaitė Ponia“ – naujas iššūkis Klaipėdos kameriniam orkestrui. Juolab kad po premjeros Klaipėdoje šis projektas keliaus į Šveicariją, kur džiugins „Klangantrisch Festival“ klausytojus.