„KARALIUS GRUODIS“ – ŠOKIO IR MUZIKOS FANTAZIJOS

 
„KARALIUS GRUODIS“ – ŠOKIO IR MUZIKOS FANTAZIJOS
 
„Vaikystė kartais būna gyvenimo pabaigoje. Jei netikite, paklauskite paties mažojo karaliaus Gruodžio. Beje, jo galima klausinėti apie viską. Galima gulėti su juo balkone, žvelgti į žvaigždes ir kalbėtis apie nemirtingumą. Galima duoti debesims vardus. Galima žiūrinėti dėžutes, kuriose karalius laiko savo sapnus. Arba išeiti į miestą ir pamatyti tai, ko iki šiol niekada nematei...“ – rašoma Axelio Hacke‘s ir Michaelio Sowa‘s knygoje „Mažasis karalius Gruodis“. Ši knyga įkvėpė šokio ir muzikos spektaklio visai šeimai „Karalius Gruodis“ atsiradimą.

2015 m. spalio 14 d. publiką kvietėme į šio spektaklio premjerą Klaipėdos koncertų salėje. Spektaklyje kalbama apie fantazijos ir vaizduotės svarbą, kas dabar tampa ypač aktualu, nes paveikta naujų technologijų auga kitokia karta. Renginio metu skamba Peterio Michaelio Hamelio kūrinio The Arrow of Time fragmentai.

Profesionalus šokėjas Marius ir aktorius Paulius – du broliai Pinigiai pirmąkart susitiko scenoje. Nerealios fantazijos miesto gyventojus įkūnijo Mindaugo Bačkaus vadovaujamo Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai. Mažojo Džiovanio vaidmenį atliko Jokūbas Sarulis, Klaipėdos Vydūno gimnazijos moksleivis, kuriam šiuolaikinio šokio pasaulis artimas nuo pat vaikystės.

Spektaklio kūrėjų komanda: Agnija Šeiko (choreografė, režisierė), Artūras Šimonis (dailininkas, režisierius) ir Rimas Sakalauskas (vaizdo menininkas) bei Klaipėdos kamerinis orkestras.
 
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Agnija Šeiko (choreografė, režisierė)
Artūras Šimonis (dailininkas, režisierius)
Rimas Sakalauskas (vaizdo menininkas)
Marius Pinigis (aktorius, šokėjas)
Paulius Pinigis (aktorius)
Mažasis Džiovanis - Jokūbas Sarulis
Spektaklyje skamba Peter Michael Hamel kūrinio The Arrow of Time fragmentai

Nuotraukų galerija: