Kontaktai

 
KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS KONCERTINĖ ĮSTAIGA
KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖ
 
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šaulių g. 36, LT–92231 Klaipėda
Įstaigos kodas 300101372
Sąsk. LT 167300010089410197
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
tel. (8 46) 410 559
faks. (8 46) 210 270
info@koncertusale.lt
www.koncertusale.lt

Bilietų kasos tel. (8 46) 410 566

Administracijos darbo laikas:
Pirmadienis–ketvirtadienis 8.30–17.30 val.
Pietų pertrauka 12.15–13.00 val.
Penktadienis 8.30–16.15 val.
 
Administracija

Danutė Žičkuvienė
Direktorė
tel. + 370 46 393964
mob. + 370 615 61181
danute@koncertusale.lt

Loreta Narvilaitė
Pavaduotoja kultūrinei veiklai
tel. + 370 46 219743
mob. + 370 615 64013
loreta@koncertusale.lt

Vitalija Augienė
Finansų ir turto valdymo vadovė
tel. + 370 46 219671
vitalija@koncertusale.lt

Algirdas Kalinauskas
Pavaduotojas ūkio reikalams
tel. + 370 46 257517
algirdas@koncertusale.lt

Vaidotas Macijauskas
Vyriausiasis administratorius
Turto valdymo specialistas (koncertinei įrangai)
tel. + 370 46 410561
mob. + 370 699 82384
vaidotas@koncertusale.lt

Gidonė Vaitkuvienė
Rinkodaros vadovė
tel. + 370 46 393960
mob. + 370 650 17988
gidone@koncertusale.lt

Rima Šimonienė
Kultūrinės veiklos vadybininkė (reklamai)
Turto valdymo specialistė (inventoriui)
tel. + 370 46 393961
rima@koncertusale.lt

Eglė Macijauskienė
Vykdomoji administratorė
tel. + 370 46 410559
faks. +370 46 210270
nata@koncertusale.lt

Justina Dyakonova
Kultūrinės veikos vadybininkė (repertuarui)
tel. + 370 46 411989
mob. + 370 656 36044
justina@koncertusale.lt

Kristina Žiogaitė
Kultūrinės veiklos vadybininkė (meno kolektyvams)
tel. + 370 46 393962
mob. + 370 620 64151
kristina@koncertusale.lt

Živilė Arnašiūtė
Kultūrinės veiklos vadybininkė (tarptautiniams projektams)
tel. +370 46 219 683
zivile@koncertusale.lt

 

 

Kolektyvų vadovai

Mindaugas Bačkus
Kamerinio orkestro meno vadovas
tel. + 370 46 393967
mob. + 370 687 11901
orkestras@koncertusale.lt

Alfonsas Vildžiūnas
Choro „Aukuras“ meno vadovas
tel. + 370 46 393965
mob. + 370 616 29588
alfa@koncertusale.lt

Sigitas Petrulis
Brass kvinteto meno vadovas
mob. +370 698 88055
brass@koncertusale.lt

 

 


Karilionininkai

Kęstutis Kačinskas
Karilionininkas
tel. + 370 698 16255

Stanislovas Žilevičius
Karilionininkas
tel. +370 674 11825