KONTAKTAI

files/Main/

 

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS KONCERTINĖ ĮSTAIGA

KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖ

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šaulių g. 36, LT–92231 Klaipėda
Įstaigos kodas 300101372
Sąsk. LT 167300010089410197
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
tel. / faks. (8 46) 410 559
kasos tel. (8 46) 410 566
info@koncertusale.lt
www.koncertusale.lt


Administracija:

Administracijos darbo laikas:

Pirmadieniais–ketvirtadienis 8.30–17.30 val.
Pietų pertrauka 12.15–13.00 val.
Penktadieniais 8.30–16.15 val.

 

 files/Main/darbuotojai/

Danutė Žičkuvienė
Direktorė
tel. / faks. + 370 46 410559
mob. + 370 615 61181
danute@koncertusale.lt

Loreta Narvilaitė

Loreta Narvilaitė
Pavaduotoja kultūrinei veiklai
tel. + 370 46 219743
mob. + 370 615 64013
loreta@koncertusale.lt

Vilija Augienė

Vitalija Augienė
Vyriausioji buhalterė 
tel. + 370 46 219671
vitalija@koncertusale.lt

Algirdas Kalinauskas

Algirdas Kalinauskas
Pavaduotojas ūkio reikalams
tel.  + 370 46 257517
algirdas@koncertusale.lt

Vaidotas Macijauskas

Vaidotas Macijauskas    
Vyriausiasis administratorius
tel. + 370 46 410561
mob. + 370 699 82384
vaidotas@koncertusale.lt

Gidonė Vaitkuvienė

Gidonė Vaitkuvienė
Rinkodaros vadovė
tel. / faks. + 370 46 411989
mob. + 370 650 17988
gidone@koncertusale.lt

Rima Šimonienė

Rima Šimonienė
Reklamos kuratorė / ūkio dalies vedėja 
tel.  + 370 46 257517
rima@koncertusale.lt



 

Eglė Macijauskienė
Vykdomoji administratorė
tel. / faks. + 370 46 410559
nata@koncertusale.lt

files/Main/darbuotojai/


Laima Sobeckienė

Kultūrinės veikos vadybininkė (repertuarui)
tel. / faks. + 370 46 411989
mob. + 370 656 36044
laima@koncertusale.lt

 

Kristina Pilibaitytė


Kristina Malceva
Kultūrinės veiklos vadybininkė (meno kolektyvams)
tel. + 370 46 410561
mob. + 370 620 64151
kristina@koncertusale.lt

 

 


Darja Berioza

Buhalterė
tel. + 370 46 219683
darja@koncertusale.lt
   

 

Kolektyvų vadovai:

files/Main/darbuotojai/ Mindaugas Bačkus
Kamerinio orkestro meno vadovas                 
mob. + 370 687 11901
orkestras@koncertusale.lt   

files/Main/darbuotojai/

Alfonsas Vildžiūnas
Choro „Aukuras“ meno vadovas           
mob. + 370 616 29588
tel. + 370 46 321128
alfa@koncertusale.lt    

Vilmantas Bružas

Vilmantas Bružas
Brass kvinteto meno vadovas
tel. + 370 46 442362
mob. + 370 616 45191
   

 

Karilionininkai:

Kęstutis Kačinskas

Kęstutis Kačinskas
Karilionininkas
tel. + 370 698 16255 

Stanislovas Žilevičius

Stanislovas Žilevičius
Karilionininkas
tel. + 370 674 11825 

 

 

     
           
                             

 

Svetainių kūrimas ADME