KŪRYBINĖ VEIKLA

Piešinių konkursas

Apdovanoti piešinių konkurso „Žaismingos muzikos orkestras“ dalyviai / Peržiūrėti piešinių konkurso galeriją /


2010 metų lapkričio 5 dieną projekto „Žaismingos muzikos orkestras V“ metu buvo paskelbti ir apdovanoti piešinių konkurso „Žaismingos muzikos orkestras“ nugalėtojai. Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai už dalyvavimą piešinių konkurse.
Diplomais ir prizais ikimokyklinio amžiaus grupėje buvo apdovanoti: jauniausioji piešinių konkurso dalyvė Vaiva Tulabaitė – už piešinio meniškumą ir lopšelio-darželio „Dobiliukas“ auklėtinė Mingailė Nikštaitė – už piešinio plakatiškumą.
Vyresniųjų amžiaus grupėje diplomus ir prizus pelnė: Vydūno vidurinės mokyklos auklėtiniai Tautvydas Petruškevičius – už piešinio tapybiškumą ir Dorė Orintaitė – už piešinio plakatiškumą, Vladimiras Tarasovas, M. Gorkio pagrindinės mokyklos auklėtinis – už piešinio plakatiškumą, Skirmantė Kuodaitė, L. Stulpino pagrindinės mokyklos auklėtinė – už piešinio plakatiškumą. Specialus Klaipėdos koncertų salės direktorės Danutės Žičkuvienės įsteigtas prizas atiteko Danieliui Bologovui, lopšelio-darželio „Sakalėlis“ auklėtiniui.

Su džiaugsmu sveikiname visus piešinių konkurso dalyvius bei diplomantus ir linkime kūrybinės sėkmės!

Piešinių konkurso apdovanojimų akimirkos

files/Main/galery/_koncertusale/edukacija/piesiniu_konkursas/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 Štai ir baigėsi piešinių konkursas „Žaismingos muzikos orkestras“. Ačiū visiems dalyvavusiems! Džiugu, kad gavome tiek daug piešinių! Bus sunku išrinkti laimėtojus, tačiau taisyklės yra taisyklės. Su visu džiaugsmu paskelbsime nugalėtojus! Susisieksime!

Visi vaikų piešiniai yra eksponuojami Klaipėdos koncertų salės Konferencijų salėje taip pat virtualioje galerijoje – http://lt-lt.facebook.com/album.php?aid=23739&id=110267739002318&page=7

 Jei turite lakią vaizduotę ir mėgstate piešti – konkursas Jums! Pieškite pačias įvairiausias situacijas, personažus, kurie Jūsų nuomone, reiškia „Žaismingos muzikos orkestras“, orkestro dirigentas.

KONKURSO TIKSLAS: ieškome jaunųjų talentų, kurių darbai papuoš Klaipėdos koncertų salės edukacinio projekto „Žaismingos muzikos orkestras“ reklamines afišas bei projekto logotipą.

DALYVIAI: konkurse gali dalyvauti vaikai nuo 4 iki 12 metų.

KONKURSO SĄLYGOS: Pateikiamas vienas piešinys, kurio matmenys turi būti ne mažesni kaip A4 formato, darbas gali būti atliktas įvairia technika: akvarele, guašu, tušu, aplikacija ir kt. Piešinį siųskite iki rugsėjo 20 d. paštu:

Klaipėdos koncertų salė

Šaulių g. 36, LT-92231

Klaipėda

Jei kas nemėgstate siųsti paštu – atneškite piešinius į Klaipėdos koncertų salę, į 203 kabinetą :)

Kitoje piešinio pusėje nepamirškite pateikti informaciją apie save: autoriaus vardas, pavardė, amžius, klasė, ugdymo įstaiga, piešinio pavadinimas, mokytojo/auklėtojo vardas, pavardė, kontaktinis tel., el. paštas, adresas.

DARBŲ VERTINIMAS: darbus vertins Klaipėdos koncertų salės ekspertų komisija, kuri atsižvelgs į šiuos kriterijus:

1. Temos atitikimas.
2. Darbo originalumas.
3. Atliktos technikos savitumas.
4. Estetinis vaizdas.

Ekspertai darbus vertins dvejose amžiaus grupėse: ikimokyklinio amžiaus ir 6–12 m.

APDOVANOJIMAI: piešinius paskelbsime Koncertų salės tinklapyje www.koncertusale.lt Meniškiausius bei originaliausius dailininkus apdovanosime diplomais, jų piešiniai papuoš „Žaismingos muzikos orkestro“ koncertų afišas, bus sukurtas projekto logotipas! Taip pat kūrybiškiausius mažuosius dailininkus apdovanosime ekskursija į Klaipėdos karilioną bei susitikimu su Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovu, žymiuoju violončelininku (kuris augina net 5 vaikučius!) – Mindaugu Bačkumi. Žinoma, jaunuosius talentus apdovanosime kvietimais visai šeimai į koncertus „Žaismingos muzikos orkestras“ :)

KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI:

Inesa Povilianskaitė
Vykdomoji administratorė
tel. / faks. + 370 46 410559


 

     
           
                             

 

Svetainių kūrimas ADME