KŪRYBINĖ VEIKLA

files/Main/

PROJEKTAI

Iki 2010 metų projektai buvo skirstomi į programas:

  • Klaipėdos koncertų salės edukacinė programa  „Jaunijauniems“. Specialiai parengta, patraukli ir įdomi programa vaikams ir jaunimui. Tikslinės auditorijos – nuo darželinukų iki abiturientų. Programos tikslas – vaikų ir jaunimo muzikinis lavinimas, aukštesnių kultūrinių poreikių ugdymas ir nuolatinės klausytojų auditorijos formavimas. Programoje dalyvauja KKS meno kolektyvai, Klaipėdos muzikinio ugdymo įstaigų auklėtiniai, kiti muzikinių  programų  vaikams autoriai ir atlikėjai.
     
  • Klaipėdos atlikėjus ir kompozitorius pristatanti programa „Scenoje klaipėdiečiai“. Pristatomi Klaipėdos akademinės muzikos atlikėjai ir kompozitoriai. Programoje dalyvauja KKS meno kolektyvai – Klaipėdos kamerinis orkestras, mišrus choras „Aukuras“, Klaipėdos brass kvintetas. Taip pat yra kviečiami ir kiti miesto kolektyvai bei solistai. Klaipėdiečių parengtose programose kaip solistai dalyvauja ir kitų Lietuvos miestų atlikėjai.
     
  • Lietuvos atlikėjus ir kompozitorius Klaipėdoje pristatanti programa „LT projektas“. Pristatomi talentingi Lietuvos klasikinės muzikos atlikėjai ir kompozitoriai, naujos jų programos. Ypatingas dėmesys – fortepijono meistrams. Programoje dalyvauja solistai, kameriniai ansambliai, chorai, orkestrai. Rengiami bendri Lietuvos atlikėjų pasirodymai su klaipėdiečiais. 2007 metais programa „LT projektas“ tęsia 2006 m. pradėtus koncertų ciklus „Muzikuojame drauge“, „Debiutas“ bei „Kūrėjų portretai“. Ciklo „Muzikuojame drauge“ koncertuose kartu pasirodo žymūs Lietuvos atlikėjai su savo vaikais, tęsiančiais tėvų pasirinktą muziko kelią. Scenoje drauge muzikuoja motinos ir dukros, tėvai ir sūnūs, taip pat broliai, seserys, sutuoktiniai ir t.t.. Ciklas „Debiutas“ pirmąkart Klaipėdos scenoje pristato talentingus Lietuvos atlikėjus, tiek jaunus, tiek jau pelniusius pripažinimą kitose šalies ir už jos ribų koncertų salėse, tiek naujai susikūrusius ansamblius. Cikle „Kūrėjų portretai“ pristatomi įvairūs Lietuvos menininkai, vyksta susitikimai, kūrybos vakarai.
  • Užsienio atlikėjus Klaipėdoje pristatanti programa „Pasaulio muzika“. Pristatomi garsūs ir talentingi užsienio atlikėjai, tikri klasikinės muzikos meistrai. Ypatingas dėmesys skiriamas pianistams (koncertų salėje yra naujas Steinway fortepijonas). Rengiami bendri užsienio ir Lietuvos atlikėjų pasirodymai.

 

     
           
                             

 

Svetainių kūrimas ADME