Balandis 2014

16

Tr

17

Kt

18

Pn

19

Št

20

Sk

21

Pr

22

An

23

Tr

24

Kt

25

Pn

26

Št

27

Sk

28

Pr

29

An

30

Tr

Gegužė 2014

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

11

Sk

12

Pr

13

An

14

Tr

15

Kt

16

Pn

Balandis 2014

16

Tr

17

Kt

18

Pn

19

Št

20

Sk

21

Pr

22

An

23

Tr

24

Kt

25

Pn

26

Št

27

Sk

28

Pr

29

An

30

Tr

Gegužė 2014

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

11

Sk

12

Pr

13

An

14

Tr

15

Kt

16

Pn


XXXVII festivalis „Klaipėdos muzikos pavasaris“
Tokatos ritmu
Chmelnickio apskrities filharmonijos kamerinis orkestras (Ukraina)
Meno vadovas ir dirigentas Oleksandr Dragan (Ukraina)

 


 

Bilietų kainos
20, 30 Lt

Taikomos nuolaidos

20 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas, vienam lydinčiam asmeniui – 20 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
20 proc. – su Laisvalaikio kortele (2 bilietams);
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).
Išankstinio pirkimo nuolaidos! Sutaupysite 10 proc. bilieto kainos pirkdami jį iš anksto, Klaipėdos koncertų salės kasoje. Likus 3 dienoms iki renginio – nuolaida netaikoma.
Taikomos nuolaidos

Solistai Oleksandr Kozarenko (fortepijonas), Taras Malyk (fleita, Ukraina)

Programoje:
JOHANN SEBASTIAN BACH
   Concerto for piano and orchestra f-moll
   Suite h-moll
JONAS TAMULIONIS Toccata diavolesca
*****
OLEKSANDR KOZARENKO
   Sympfonia ekstrawagansa
   Irmologion
   Koncertstuk per piano, flute and archi
   Concerto Rutheno

 

Ukrainiečių orkestro koncertas „Tokatos ritmu“


Gegužės 3 dieną, ketvirtadienį, 18 valandą Koncertų salėje koncertuos svečiai iš Ukrainos, Chmelnickio apskrities filharmonijos kamerinis orkestras, vadovaujamas Oleksandro Dragano, bei solistai Oleksandras Kozarenko (fortepijonas) ir Taras Malyk (fleita). Svečių programos pavadinimą „Tokatos ritmu“ pasufleravo joje vyrausiantis energingas muzikos charakteris ir skambėsiantys lietuviški kūriniai – Jono Tamulionio „Toccata diavolesca“ bei Felikso Bajoro Preliudas ir tokata.

Chmelnickio apskrities filharmonijos kamerinis orkestras susikūrė 1992 metais, jo pirmasis meno vadovas buvo nusipelnęs Ukrainos meno artistas Sergejus Leonovas, nuo 2008 metų kolektyvui vadovauja Oleksandras Draganas.

Orkestro repertuare galime rasti tiek senosios, tiek šiuolaikinės muzikos kūrinių. Nacionaliniame Ukrainos kamerinių orkestrų konkurse kolektyvas pelnė diplomą kaip geriausias 2009 metų orkestras.

Fleitininkas Taras Malyk studijas baigė M. Lysenko vardo Lvovo Nacionalinėje muzikos akademijoje. Aktyviai koncertuoja kaip solistas, populiarina šiuolaikinę muziką. Atlikėjas yra ansamblio Flautando narys.

Oleksandras Kozarenko koncerte bus pristatytas ne tik kaip solistas, bet ir vienas žinomiausių dabarties Ukrainos kompozitorių. Fortepijoną ir kompoziciją jis studijavo Kijevo Nacionalinėje muzikos akademijoje. Vėliau baigė muzikologijos krypties magistro studijas ir įgijo muzikologijos mokslų daktaro laipsnį.

O. Kozarenko yra Nacionalinio M. Lysenkos pianistų konkurso nugalėtojas, L. Revutskio ir M. Lysenkos premijų kompozicijos srityje laureatas. Jis dėsto kompoziciją ir muzikos istoriją Lvovo M. Lysenkos muzikos akademijoje.

O. Kozarenko yra parašęs kamerinę operą, baletą, daug kitų įvairių žanrų – simfoninės, kamerinės-instrumentinės, vokalinės ir teatro muzikos kūrinių. Jo kūryboje išradingai dera ukrainiečių tautos muzikinis paveldas ir šiuolaikinės išraiškos priemonės. Kompozitoriaus muzika skambėjo tarptautiniuose festivaliuose „Melos-Ethos“ (Bratislava), „Krokuvos kompozitorių dienos“, „Kontrastai“ (Lvovas) ir „Dvi naujosios muzikos dienos ir naktys“ (Odesa). Ji buvo atlikta ir Klaipėdoje vykusiame naujos muzikos festivalyje „Kopa“.

Kaip pianistas O. Kozarenko ypatingą dėmesį skiria XX amžiaus Ukrainos muzikai, ypač daug jos grodamas duetu su violončelininke Lidia Shutko.

Pirmojoje koncerto dalyje, be minėtų lietuvių autorių kūrinių, dar skambės Johanno Sebastiano Bacho Koncertas fortepijonui ir orkestrui f-moll ir Siuita fleitai ir orkestrui h-moll. Antroji dalis bus skirta O. Kozarenko kūrybai, kurią su orkestru atliks pats autorius bei fleitininkas Taras Malyk. Maloniai kviečiame!


KKS informacija


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« atgal

FOTOGALERIJA   ARCHYVAS  
© 2010 Visos teisės saugomos
Svetainių kūrimas ADME