Vasaris 2012

09

Kt

10

Pn

11

Št

12

Sk

13

Pr

14

An

15

Tr

16

Kt

17

Pn

18

Št

19

Sk

20

Pr

21

An

22

Tr

23

Kt

24

Pn

25

Št

26

Sk

27

Pr

28

An

29

Tr

Kovas 2012

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

Vasaris 2012

09

Kt

10

Pn

11

Št

12

Sk

13

Pr

14

An

15

Tr

16

Kt

17

Pn

18

Št

19

Sk

20

Pr

21

An

22

Tr

23

Kt

24

Pn

25

Št

26

Sk

27

Pr

28

An

29

Tr

Kovas 2012

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št


Šiuolaikinės muzikos festivalis „Permainų muzika“
Garsų šešėliai
Mindaugas Bačkus (violončelė)
Raimondas Sviackevičius (akordeonas)
Programoje: Algirdas Martinaitis, Justė Janulytė, Justina Repečkaitė, Anatolijus Šenderovas, Henrik Hellstenius, Carl Vine, Jaciek Grudzien, Bronius Kutavičius

 


 

Bilietų kainos
15, 20 Lt

Taikomos nuolaidos

40 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems
20 proc. – Laisvalaikio kortele (2 bilietams); 20 proc. –BITĖ Pasaulis/VIP kortele (2 bilietams)
10 proc. – BITĖ Pasaulis/Sidabrinė kortele (2 bilietams); 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių)
Išankstinio pirkimo nuolaidos! Sutaupysite 10 proc. bilieto kainos pirkdami jį iš anksto, Klaipėdos koncertų salės kasoje. Likus 3 dienoms iki renginio – nuolaida netaikoma.
Taikomos nuolaidos

Programoje:
BRONIUS KUTAVIČIUS – „Rhythmus arhythmus“ violončelei ir akordeonui
HEIKKI VALPOLA – „Forest“ akordeonui ir fonogramai
JUSTĖ JANULYTĖ – „Aria“ akordeonui, violončelei ir elektronikai
JACEK GRUDZIEŃ – „Ad Naan“ violončelei ir fonogramai

CARL VINE – „Vidinis pasaulis“ violončelei ir fonogramai
JUSTINA REPEČKAITĖ – „Nuodėmių išrišimas“ akordeonui ir elektronikai (2010, premjera)
ALGIRDAS MARTINAITIS – „Rojaus paukščiai“ violončelei ir fonogramai
ANATOLIJUS ŠENDEROVAS – „Sulamitos giesmės“ violončelei, akordeonui ir fonogramai
 

Akustinių instrumentų ir elektronikos dialogai

Rugsėjo 24 dieną, penktadienį, 18 valandą, trečiajame šiuolaikinės muzikos festivalio „Permainų muzika“ koncerte „Garsų šešėliai“ skambės kūriniai violončelei, akordeonui ir elektronikai. Juos atliks du saviti ir plataus akiračio menininkai, sau be atvangos keliantys aukštą profesionalumo kartelę – violončelininkas Mindaugas Bačkus ir akordeonininkas Raimondas Sviackevičius.

Savo meistriškumu Klaipėdos klausytojus nepaliaujantis žavėti R. Sviackevičius atsidavęs akordeonui visa savo siela. Jis yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas, netikėčiausios muzikos solo akordeonui, akordeonui su kompiuterio programa, pirmųjų lietuviškų akordeono koncertų su orkestrais iniciatorius. Pasak Raimondo, „jei norime, kad šis instrumentas gyvuotų, privalome žiūrėti į priekį“. Propaguodamas naujausią muziką akordeonui Lietuvoje ir pasaulyje jis atveria kompozitoriams naujas kūrybines galimybes. Ne išimtis ir šis koncertas, kurio metu bus išpildyta šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje kompoziciją studijuojančios Justinos Repečkaitės kūrinio „Nuodėmių išrišimas“ premjera.

files/Main/galery/_koncertusale/repertuaras/rugsejis2010/files/Main/galery/_koncertusale/repertuaras/rugsejis2010/files/Main/galery/_koncertusale/repertuaras/rugsejis2010/Nerimstantis naujų raiškos priemonių ieškotojas, entuziastas, kūrybinis avantiūristas Mindaugas Bačkus išsiskiria nestandartiniu muzikos pasaulio suvokimu. Jo atliekama muzika nepaiso stilistinių kūrybinės erdvės ribų, vengia sąstingio ir monotonijos. M. Bačkaus muzikavimas pasižymi nepriekaištingu bei įvairiapusiu violončelės valdymu. Atlikėjas daug koncertuoja kaip solistas ir kamerinių ansamblių sudėtyje. Nuolat atnaujindamas savo šiuolaikinės muzikos repertuarą dažnai pats tampa naujų kūrinių iniciatoriumi.

„Jau eilę metų mudu ne tik kartu muzikuojame, bet esame ir bičiuliai, giminingos sielos. Kartu muzikuodami stengiamės, kad skirtingų instrumentų garsai vienas kitą papildytų, supanašėtų ir susilietų į bendrą visumą. Atradome neįtikėtiną tiesą, kad akordeonas gali skambėti kaip violončelė, o violončelė kaip akordeonas...“, - apie kūrybinius savo ir kolegos ieškojimus pasakoja Mindaugas.
Koncerte taip pat girdėsite Broniaus Kutavičiaus „Rhythmus arhythmus“, Justės Janulytės „Aria“, Algirdo Martinaičio „Rojaus paukščius”, Heikki Valpola‘os „Forest“, Jaceko Grudzień‘io „Ad Naan“, Carlo Vine‘o „Vidinį pasaulį“. Koncertą vainikuos Anatolijaus Šenderovo „Sulamitos giesmė“. Kūriniuose skambėsiantys akustinių instrumentų ir elektronikos dialogai stebins neįtikėtinais skambesiais, šviesos ir šešėlių žaismas kels ryškias vaizdines asociacijas.


KKS informacija

« atgal

Renginių fotogalerija   Bilietų kasa  
© 2010 Visos teisės saugomos
Svetainių kūrimas ADME