Balandis 2014

18

Pn

19

Št

20

Sk

21

Pr

22

An

23

Tr

24

Kt

25

Pn

26

Št

27

Sk

28

Pr

29

An

30

Tr

Gegužė 2014

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

11

Sk

12

Pr

13

An

14

Tr

15

Kt

16

Pn

17

Št

18

Sk

Balandis 2014

18

Pn

19

Št

20

Sk

21

Pr

22

An

23

Tr

24

Kt

25

Pn

26

Št

27

Sk

28

Pr

29

An

30

Tr

Gegužė 2014

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

11

Sk

12

Pr

13

An

14

Tr

15

Kt

16

Pn

17

Št

18

Sk


Šokančios dainos
Jonas Sakalauskas (baritonas)
Kristina Tarasevičiūtė, Martynas Kizys (šokėjai)
Birutė Asevičiūtė (fortepijonas)

Bilietų kainos
15, 20, 30 Lt

Taikomos nuolaidos

20 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vėžimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 20 proc.;
20 proc. – su Laisvalaikio kortele (2 bilietams);
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).
Išankstinio pirkimo nuolaidos! Sutaupysite 10 proc. bilieto kainos pirkdami jį iš anksto, Klaipėdos koncertų salės kasoje. Likus 3 dienoms iki renginio – nuolaida netaikoma.
Taikomos nuolaidos

Programoje:
LUDWIG VAN BEETHOVEN
   „Patetinė“ sonata Nr. 8, II dalis
   „Ich liebe dich“
   „Mefistofelio daina apie blusą“
   „Patetinė“ sonata Nr. 8, III dalies fragmentas
EDVARD GRIEG „Gulbė“
CAMILLE SAINT-SAENS „Gulbė“
Ištrauka iš Edmondo Rostando dramos „Sirano de Beržerakas“
MAURICE RAVEL ciklas „Don Kichotas ir Dulsinėja“
   „Romantinė daina“ / „Chanson romanesque“
   „Epinė daina“ / „Chanson epique“
   „Užstalės daina“ / „Chanson a boire“

*****
MYKOLAS KLEOPAS OGINSKIS Polonezas a-moll
JONO MEKO eilės
PIOTR ČAIKOVSKY „Birželis“ iš ciklo „Metų laikai“
BENJAMIN BRITTEN
   „Foggy foggy dew“
   „Sally gardens“
NIKOLAY LISTOV „Senovinis valsas“
SERGEJ RACHMANINOV
   „Laiškas Stanislavskiui nuo Rachmaninovo“
   „Son“
DMITRIJ ŠOSTAKOVIČ „Kreicerio sonata“ iš ciklo „Satyros“

 

 


„Šokančios dainos“ – keturių asmenybių kūrybinis dialogas
 

Gegužės 16 dieną, trečiadienį, 18 valandą Klaipėdos koncertų salėje įvyks keturių kuriančių asmenybių – dainininko Jono Sakalausko, šokėjų Kristinos Tarasevičiūtės, Naglio Bieranco bei pianistės Birutės Asevičiūtės kūrybinis dialogas, pavadintas „Šokančiomis dainomis“. Šis teatralizuotas koncertas – tai vienas iš kamerinės vokalinės muzikos iniciatyvų grupės United Voices projektų. Atlikėjai jame siekia kamerinę vokalinę muziką pateikti naujai, panaudodami netradicines priemones, apjungdami skirtingus žanrus – muziką, šokį, poeziją ir teatrą.

Kompozitorius ir grupės „El Fuego“ narys Jonas Sakalauskas magistrantūros studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. V. Noreikos dainavimo klasėje. Atlikėjas yra sukūręs ne vieną operos personažą, nuolatos inicijuoja įvairius projektus, kuriuose dalyvauja ne tik kaip dainininkas, bet ir kaip kompozitorius. Yra sukūręs operas „Gervė ir gandras“, „Izadora“, „Sniegas“ ir kt. J. Sakalauskas yra laimėjęs komandinį auksinio scenos kryžiaus apdovanojimą debiuto nominacijoje už monospektaklį-operą „Izadora“, kuri buvo paradyta ir festivalyje „Permainų muzika“.

Pianistė Birutė Asevičiūtė baigė LMTA meno aspirantūros studijas, koncertuoja su daugeliu Lietuvos atlikėjų, akompanuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) Vokalo katedroje, dirba su vaikais dešimtmetėje Balio Dvariono muzikos mokykloje.

Kristina Tarasevičiūtė baigė Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos baleto skyrių. Šokėja dalyvavo Lietuvos ir užsienio choreografų režisuotuose spektakliuose, televiziniame projekte „Tu gali šokti“ ir kt. Šiuo metu ji šoka Klaipėdos muzikiniame teatre ir šou balete „Coda“.

„Norisi koncerto suvokimą praplėsti, jį praturtinti, tarkim, poezija. Ir čia aktorius ne šiaip turėtų atlikti renginio vedėjo vaidmenį, kai pristato koncertą ir padeklamuoja eiles, bet jo pagrindinė funkcija būtų įvesti žiūrovus į temą, epochą, juos įkaitinti. Tokiais teatralizuotais koncertais su J. Sakalausku siekiame ne tik kuo daugiau žmonių sudominti klasikine muzika, bet ir rasti daugiau jos išraiškos būdų. Norime, kad vokalinės kamerinės muzikos pasirodymai būtų kiek kitokie. Projektas „Šokančios dainos“ buvo mūsų atspirties taškas, nuo kurio ir pradėjome naudoti menų sintezę“, – teigia B. Asevičiūtė. Koncerte skambės Ludwigo van Beethoveno, Edvardo Griego, Maurice’o Ravelio, Benjamino Britteno, Dmitrijaus Šostakovičiaus, Sergejaus Rachmaninovo Camille‘io Saint-Saënso, Nikolajaus Listovo dainos ir fortepijoniniai opusai, kuriuos papildys Jono Meko poezija, Edmondo Rostando dramos „Sirano de Beržerakas“ fragmentas bei specialiai šiai programai sukurti choreografiniai numeriai. Maloniai kviečiame!


KKS informacija
 

« atgal

FOTOGALERIJA   ARCHYVAS  
© 2010 Visos teisės saugomos
Svetainių kūrimas ADME