Balandis 2014

23

Tr

24

Kt

25

Pn

26

Št

27

Sk

28

Pr

29

An

30

Tr

Gegužė 2014

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

11

Sk

12

Pr

13

An

14

Tr

15

Kt

16

Pn

17

Št

18

Sk

19

Pr

20

An

21

Tr

22

Kt

23

Pn

Balandis 2014

23

Tr

24

Kt

25

Pn

26

Št

27

Sk

28

Pr

29

An

30

Tr

Gegužė 2014

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

11

Sk

12

Pr

13

An

14

Tr

15

Kt

16

Pn

17

Št

18

Sk

19

Pr

20

An

21

Tr

22

Kt

23

Pn


Koncertas visai šeimai
Žaismingos muzikos orkestras X
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Programos sudarytojas Mindaugas Piečaitis
Dirigentas Martynas Staškus
 

 

 

Bilietų kainos
15 Lt

Taikomos nuolaidos

20 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vėžimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 20 proc.;
20 proc. – su Laisvalaikio kortele (2 bilietams);
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).
Išankstinio pirkimo nuolaidos! Sutaupysite 10 proc. bilieto kainos pirkdami jį iš anksto, Klaipėdos koncertų salės kasoje. Likus 3 dienoms iki renginio – nuolaida netaikoma.
Taikomos nuolaidos

Solistai: Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos, J. Kačinsko ir J. Karoso muzikos mokyklų, Vydūno vidurinės mokyklos, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus B. Dvariono muzikos mokyklos moksleiviai

Programoje:
Michail Glinka operos „Ruslanas ir Liudmila“ uvertiūra (M. Piečaičio aranžuotė)

Franz Joseph Haydn Koncertas C-dur Hob. XVIII:5 fortepijonui ir orkestrui, I d.
Liucilė Vilimaitė (arfa, Vilniaus B. Dvariono muzikos mokykla, mok. Galina Jakaitienė)

Leonas Povilaitis „Vaiduoklis“ (M. Piečaičio aranžuotė)
Solistės - Liwei Sun, Ugnė Lamsaitytė ir Dominyka Paslavskaja (fortepijoninis tercetas, J. Kačinsko muzikos mokykla, mok. Tamara Žagarienė ir Vilija Revutienė)

Jules Massenet „Meditacija Thaïs“
Teodora Morta Ajauskaitė (S. Šimkaus konservatorija, 12 kl., smuikas, mok. Kristina Kupšienė)

Carl Orf „Šokis pievelėje“ iš oratorijos „Carmina Burana“ (M. Piečaičio aranžuotė)

Nikolaj Rimskij-Korsakov „Kamanės skridimas“ (M. Piečaičio aranžuotė)
Dominyka Šeibokaitė (fleita, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija, mok. Jelena Kruvelis)

Henry Mancini „Rožinė pantera“ / „Pink Panther“ saksofonui ir orkestrui (M. Piečaičio aranžuotė)
Titas Petruša (Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla, mok. Audrius Laurynas)

Leroy Anderson „Švitrinio popieriaus baletas“ /„Sandpaper Ballet“ (M. Piečaičio aranžuotė)
Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos žaismingų instrumentų ansamblis (mok. Ingrida Bertulienė)

Albert Lavignac „Galopas - Maršas“ (M. Piečaičio aranžuotė)
Ieva Marija Žukauskaitė (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mok. Gabrielė Kondrotaitė), Greta Giedraitė (E. Balsio menų gimnazija, mok. Laima Petrauskienė), Roberta Balčiūtė (J. Kačinsko muzikos mokykla , mok. Jelena Brun) ir Erika Juršaitė (S. Šimkaus, konservatorija, mok. Živilė Čapienė)

Orkestro sudėtyje groja:
Eglė Pavilanskienė (fortepijonas), Robertas Semčenko, Karolina Vasiliauskaitė, Dovydas Stoškus, Gytis Saveljevas (mušamieji, S. Šimkaus konservatorija, mok. Bronislovas Montvidas), Martynas Šiaulys (klarnetas, E. Balsio menų gimnazija, mok. Audronis Daukšys)

 


Jubiliejinė X-oji žaisminga programa


Gegužės 18 dieną, penktadienį, 18 valandą mažų ir didelių klausytojų laukiame Klaipėdos koncertų salėje, kur vyks jubiliejinė X-oji edukacinio projekto „Žaismingos muzikos orkestras“ programa. Ją sudarė išradingasis dirigentas Mindaugas Piečaitis. Su gabiausiais jaunaisiais solistais bei Klaipėdos kameriniu orkestru (meno vadovas Mindaugas Bačkus) šįkart ją atliks dirigentas Martynas Staškus.

Projektas „Žaismingos muzikos orkestras“ KKS rengiamas nuo 2009 metų vasario mėnesio. Jame jau pasirodė daugiau nei 200 talentingiausių jaunųjų atlikėjų, kurie grojo solo, muzikavo vokaliniuose, instrumentiniuose ansambliuose ar KKO sudėtyje. Džiugu, jog kaskart vis auga susidomėjimas šiuo projektu, kuris jau tapo žinomas ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje, netgi tarptautiniu mastu. „Žaismingos muzikos orkestras“ koncertai visada pasižymi išskirtine atmosfera, kuri užburia ir suvienija, suteikia daug džiaugsmo tiek atlikėjams, tiek ir publikai.

X-ajame „Žaismingos muzikos orkestras“ koncerte išgirsime kelis ankstesniųjų programų dalyvius ir kūrinius, sulaukusius didžiausių klausytojų simpatijų. Dalyvaus visų Klaipėdos muzikos mokymo įstaigų: Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos, J. Kačinsko ir J. Karoso muzikos mokyklų auklėtiniai, taip pat Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų gimnazijos ir Vilniaus B. Dvariono muzikos mokyklos moksleiviai. Klausysimės fortepijoninio terceto (Liwei Sun, Ugnė Lamsaitytė, Dominyka Paslavskaja) ir kvarteto (Ieva Marija Žukauskaitė, Greta Giedraitė, Roberta Balčiūtė, Erika Juršaitė). Teodora Morta Ajauskaitė grieš smuiku, Dominyka Šeibokaitė gros fleita, o Titas Petruša – saksofonu. Taip pat pirmąkart šiame projekte pristatysime ypatingą instrumentą – arfą. Ja skambins Liucilė Vilimaitė.

Moksleiviai pasirodys ne tik kaip solistai su Klaipėdos kameriniu orkestru, bet ir papildys orkestrą mušamųjų grupe. Jie gros tiek tradiciniais, tiek ir netradiciniais instrumentais, pavyzdžiui, švitrinio popieriaus kaladėlėmis. Žaismingą vakaro nuotaiką padės kurti ir aktorė Evelina Lozdovskaja. Skambės kūriniai, kuriuos prieš kelis šimtus metų ar visai neseniai sukūrė Franzas Josephas Haydnas, Michailas Glinka, Nikolajus Rimskis-Korsakovas, Carlas Orfas, Leroy Andersonas, Albertas Lavignacas, Henry Mancini, Jules Massenet, Leonas Povilaitis. Klaipėdos koncertų salėje taip pat bus eksponuojama piešinių konkurso paroda „Žaismingos muzikos orkestras“ tema.

Kūrybingumo, pedagoginio talento ir meilės vaikams nestokojantis Mindaugas Piečaitis apie jubiliejinio koncerto programą pasakė: „praeityje buvo daug gražių momentų, pasirodymų ir jų sudėti į vieną koncertą, deja, neturėjome galimybės. Noriu ta proga padėkoti visiems, kurie dalyvavo, palaikė mus ir buvo su mumis.“

Apžvelgdama prieš porą mėnesių įvykusią „Žaismingos muzikos orkestras“ IX-ąją programą Rūta Girdzijauskienė meno leidinyje „Durys“ rašė: „Kaip ir kiekvieną kartą stebina šio projekto lyderio – dirigento Mindaugo Piečaičio išradingumas. Jau devintą kartą jis klausytojams pateikia netikėtą, originalią muzikos šventę. Todėl tik pasibaigus devintajam nejučia pradedame laukti dešimtojo susitikimo su „Žaismingos muzikos orkestru“ net neabejodami, jog ir vėl būsime pradžiuginti netradicine idėja, puikiais kūriniais ir jaunųjų bei patyrusių muzikų kūrybinio bendradarbiavimo žavesiu.“

Taigi, jubiliejinis, X-asis žaismingas koncertas – jau netrukus! Kviečiame visus pasidomėti jaunųjų menininkų kūrybiniais pasiekimais, paklausyti žaismingo ir įkvepiančio jų pasirodymo!

 

Gegužės 18 d., penktadienį, 12 val. kviečiame į koncertą moksleivius. Bilieto kaina – 10 Lt
Bilietus galite rezervuoti ir įsigyti tik – tel. (8 46) 411 989, 8 650 17988 rinkodaros vadovė Gidonė Vaitkuvienė, gidone@koncertusale.lt


KKS informacija

files/Main/galery/_koncertusale/renginiufotogaler/zmo8/ 

 

 

 

 

 

Daugiau nuotraukų >>

 

« atgal

FOTOGALERIJA   ARCHYVAS  
© 2010 Visos teisės saugomos
Svetainių kūrimas ADME