Balandis 2014

17

Kt

18

Pn

19

Št

20

Sk

21

Pr

22

An

23

Tr

24

Kt

25

Pn

26

Št

27

Sk

28

Pr

29

An

30

Tr

Gegužė 2014

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

11

Sk

12

Pr

13

An

14

Tr

15

Kt

16

Pn

17

Št

Balandis 2014

17

Kt

18

Pn

19

Št

20

Sk

21

Pr

22

An

23

Tr

24

Kt

25

Pn

26

Št

27

Sk

28

Pr

29

An

30

Tr

Gegužė 2014

01

Kt

02

Pn

03

Št

04

Sk

05

Pr

06

An

07

Tr

08

Kt

09

Pn

10

Št

11

Sk

12

Pr

13

An

14

Tr

15

Kt

16

Pn

17

Št


Serenada tau vienai
Vilhelmas Čepinskis (smuikas)
Sergej Krinicin (gitara)
Programoje: Georg Philipp Telemann, Niccolò Paganini, Pablo de Sarasate, Franz Schubert, Ástor Piazzolla ir kt.

 

 

Bilietų kainos
20, 30 Lt

Taikomos nuolaidos

20 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems;
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vėžimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 20 proc.;
20 proc. – su Laisvalaikio kortele (2 bilietams);
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).
Išankstinio pirkimo nuolaidos! Sutaupysite 10 proc. bilieto kainos pirkdami jį iš anksto, Klaipėdos koncertų salės kasoje. Likus 3 dienoms iki renginio – nuolaida netaikoma.
Taikomos nuolaidos

Programoje:
Georg Philipp Telemann Partita Nr. 2 G-Dur
Niccolò Paganini „Karo Sonata“ Nr. 1 a-moll
Šeši rusų romansai:
   „Tik kartą gyvenime būna susitikimai“ muzika B. Fomin, žodžiai P. German
   „Nužydėjo chrizantemos“ muzika N. Charito, žodžiai V. Šumskij
   „Žvaigždės danguje“ muzika B. Borisov, žodžiai E. Diterichs
   „Tamsiai raudonas šalis“ autorius nežinomas
   „Varteliai“ muzika A. Obuchov, žodžiai A. Budišev
   „Tau vienai“ muzika I. Rybasov, žodžiai O. Karejev
Franz Schubert Serenada
Ástor Piazzolla „Tango istorija“
Máximo Diego Pujol „Buenos Airių Debesys“
 


Jausmingas smuiko ir gitaros duetas
 

Senokai Klaipėdos koncertų salės scenoje koncertavęs vienas žymiausių lietuvių smuikininkų Vilhelmas Čepinskis vėl džiugins klaipėdiečių publiką. Birželio 13 dieną, trečiadienį, 18 valandą čia bus pristatyta bendra jo ir gitaristo Sergejaus Krinicino koncertinė programa „Serenada tau vienai“. Virtuozinės pjesės, emocionalūs duetai, netikėtos vokalinių kūrinių instrumentinės interpretacijos pamalonins vasariškai nusiteikusius klausytojus.

Tarptautinių konkursų laureatas Vilhelmas Čepinskis aktyviai koncertuoja kaip solistas, taip pat muzikuoja su skirtingais kolektyvais visoje Europoje; yra griežęs JAV, Dominikos respublikoje, Japonijoje ir kt. Smuikininko scenos partneriai yra žymiausi pasaulio atlikėjai – Vladimiras Spivakovas, Jurijus Bašmetas, Gidonas Kremeris, David Geringas ir kiti. Vilhelmas dažnai groja su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru Lietuvos nacionalinės filharmonijos salėje.

Muzikas subūrė jaunų ir talentingų atlikėjų kolektyvą, kuris keletą metų koncertavo kaip orkestras „Camerata Klaipėda“. Šis orkestras daug kartų pasirodė KKS ir buvo labai šiltai sutinkamas klaipėdiečių publikos. Dabar jo vadovaujamas orkestras vadinasi „Camerata Palatina Vilnensis“. Sergejus Krinicinas groja „Baltijos gitarų kvartete“. Sergejus yra kelių gitaros konkursų, Lietuvos klasikinės gitaros festivalio laureatas. Daug koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

V. Čepinskis ir S. Krinicinas pirmąją bendrą programą pristatė 2010 metų gruodį. Nuo to laiko atlikėjai daug koncertavo Lietuvoje, o neseniai grįžo iš koncertinio turnė po Rusiją. „Keliaujant dvi paras traukiniu į Uralo sritį Vilhelmas pastebėjo mano gitaros dėkle rusų romansų natas (dažnai akomponuoju dainininkei Juditai Leitaitei). Jis paprašė parodyti partitūrą ir po kelių minučių pradėjo rašyti aranžuotes smuikui ir gitarai. Taip mūsų repertuare atsirado 6 rusų romansai“ – pasakoja S. Krinicinas. „Smuikas laikomas vienu artimiausiu instrumentų žmogaus balsui, o balsas palydimas gitaros skambesiu atsiskleidžia dar jausmingiau... L. Van Bethovenas yra pasakęs, kad gitara – tai mažas orkestras. Būdama tokiu dainingu ir tuo pat metu polifoniniu instrumentu ji harmoningai dera su beveik visais žinomais instrumentais“, – teigia S. Krinicinas.

Pasak atlikėjų, programa, kurią netrukus išgirs Klaipėdos klausytojai, plačiai apima istorines epochas – nuo baroko iki šiuolaikinių braziliškų ritmų, nuo argentinietiško tango iki žymiosios F. Schuberto Serenados. Visus kūrinius, išskirus N. Paganinio Sonatą, Vilhelmas specialiai aranžavo smuikui. Beje, didysis smuiko virtuozas N. Paganini taip pat puikiai valdė ir gitarą, yra parašęs nemažai sonatų smuikui ir gitarai, kiekvieną jų skirdamas savo „mūzoms“. Be jausmingųjų rusų romansų, minėtų N. Paganini, F. Schuberto kūrinių, koncerte dar skambės A. Piazzollos tango, barokinė G. Ph. Telemanno Partita, M. D. Pujol „Buenos Airių Debesys“. Maloniai kviečiame!


KKS informacija

 

« atgal

FOTOGALERIJA   ARCHYVAS  
© 2010 Visos teisės saugomos
Svetainių kūrimas ADME