Naujienos

Artinasi didinga klasikinės muzikos šventė

Pirmadienis 13 kovo 2017 15:26

Artinasi didinga klasikinės muzikos šventė – XLII festivalis  „Klaipėdos muzikos pavasaris“. Kovo 29–balandžio 21 dienomis jis švartuosis Klaipėdos koncertų salėje – didžiausiame pajūrio klasikinės muzikos uoste, kur puoselėjamos istorinės vertybės ir kuriami modernios kultūros ženklai.

Įkūnydama patrauklią tradicijų ir naujovių sintezę festivalio programa pristato septynis įspūdingus renginius. Ekspresyvi ir galinga garsų jūra išsilies solistų virtuozų pasažuose, kerės simfoninių ir kamerinių orkestrų koncertuose. Skambės laiko išbandymus atlaikę praeities šedevrai ir naujausių dabarties kūrinių premjeros. Festivalis žavės publiką autentiškų barokinių instrumentų skambesiu ir stebins modernių technologijų invazija į akademinės kultūros lauką.

Kviečiame pasitikti pavasarį su muzika! Klausydami jos pamiršite viską aplinkui. Mėgausitės garsais, o siela pašėlusiu greičiu lėks tolimiausių minčių, siekių ir svajonių vingiais... Tobulas muzikos grožis ir jėga stulbins nevaržoma energija ir dovanos džiaugsmingo pakylėjimo akimirkas!

Daugiau »