Kokios istorijos slypi Klaipėdos koncertų salės užkulisiuose?

Dažnas, ko gero, susimąsto, o kaip atrodo koncerto „virtuvė“ iš vidaus? Kokį kelią turi nueiti meno kolektyvų atlikėjai ir solistai, kol gimsta koncertinė programa? Kaip vyksta repeticijos? Nuo šiol klausytojai turės galimybę visą tai išvysti patys.

18-ąjį koncertinį sezoną Klaipėdos koncertų salė pasitinko naujove – nuo rugsėjo kviečia į ekskursijas po įstaigą. Ekskursijų metu bus atskleidžiami Koncertų salės įkūrimo istorijos klodai, kaip įstaiga veikia ir kuo gyvena. Pagal galimybes, salė atvers duris į kulisus, kad dalyviai galėtų viską pamatyti iš arti. Labiausiai intriguojantis momentas – gyva Klaipėdos koncertų salės meno kolektyvų ir jų svečių repeticija.  Atlikėjams vaikščioti tais pačiais įstaigos koridoriais, scenos kulisais – įprastas, kasdienis darbas, tačiau klausytojui – tai paslaptingos, nežinomos erdvės. Esant galimybei, ekskursijų dalyviai turės progą netgi pakalbinti meno kolektyvų atlikėjus ir gauti atsakymus į jiems iškilusius klausimus.
 
Ekskursijos bus rengiamos grupėmis: moksleiviams ir suaugusiems. Senjorai, studentai, moksleiviai ir neįgalieji – pateikę galiojantį pažymėjimą, galės bilietą įsigyti su 50 proc. nuolaida. Suaugusiesiems – bilieto kaina 3 eurai.  Visiems bilietams taikomas 1,20 Eur Bilietai.lt aptarnavimo mokestis.
 
Atvykus į ekskursiją būtina turėti galiojantį Galimybių pasą / ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą (nuo 16 m.).
 
Daugaiu informacijos suteiks e. paštu: dovile.kirdaite@koncertusale.lt arba telefonu +370 678 38901.