repertuaro-sablonaslt-d38f73db41e0530772b5054a81f5f884_1576159597-dd185a722062714ea919b30c71ba0044.png GASTROLĖS Kovo 1 6–10 Eur

Kaulo senis ant geležinio kalno

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Filharmonijos Didžioji salė (Aušros Vartų g. 5, Vilnius)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Klaipėdos choras „Aukuras"
Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Solistai ir aktoriai: 
Rasa Ulteravičiūtė, Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis.
Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinių vokalinis ansamblis
Vadovė Ingrida Bertulienė
Dirigentas Egidijus Kaveckas
Kompozitorius Bronius Kutavičius
Teksto autorius Sigitas Geda
Režisierė Birutė Mar
Dailininkė-scenografė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų dailininkas Karolis Bratkauskas
regimantas-silinskas_1579687274-04adc8fdd3ec4fb963b8862ec65d2571.png Kovo 10 1 val. 50 min. nuo 10 Eur

KONCERTAS | Regimantas Šilinskas su Vytauto Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“ jubiliejinis koncertas „Mano žemė Lietuva“

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
organizatorius: Regimantas Šilinskas
Klaipėdos miesto choras „Aukuras“
Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Orkestras „Vilniaus Sinfonietta“
Vadovas ir dirigentas Vytautas Lukočius
Vokalinis kvartetas „Cappella‘A“
Petras Vyšniauskas
(saksofonas)
Vytautas Grubliauskas (trimitas)
Koncerto vedėjas Viktoras Gerulaitis
karlsono-mokyklele-02-13_1581078041-ed86e6f6bec3b35b6cffe376bbca5790.png GASTROLĖS Kovo 19 45 min. 3 Eur

Karlsono mokyklėlė

Renginio laikas: 14.00 val. 
Renginio vieta: Skuodo meno mokykla (Gedimino g. 4)
Edukacinė programa 5-11 metų vaikams
Klaipėdos brass kvintetas
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas)
Alius Maknavičius (trimitas)
Mindaugas Paškauskas (valtorna)
Arvydas Stakvilevičius (trombonas)
Vidmantas Liasis (tūba)
Aktorius Aurelijus Liškauskas
Režisierius ir aktorius Nerijus Gedminas
Programa: Genadij Gladkov, Piotr Čaikovskij, Jacques Offenbach, Tauras Adomavičius ir kt.
brass_1_foto-v-petrikas_1581414905-439ed2d7b57269f772825a08c26f88a9.jpg GASTROLĖS Kovo 26 1,50 Eur

Pučiamieji istorijos tėkmėje

Renginio laikas: 15.00 val. 
Renginio vieta: Salantų meno mokykla (Turgaus a. 15)
Edukacinė programa
Klaipėdos brass kvintetas
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas)
Alius Maknavičius (trimitas)
Mindaugas Paškauskas (valtorna)
Arvydas Stakvilevičius (trombonas)
Vidmantas Liasis (tūba)
Programa: J. B. Moreau, G. Gabrieli, W. A. Mozart, E. Morricone, L. Henderson ir kt. 
pazvelk-i-zvaigzdes-3586_1581082898-cd404e6592851b0970edd5e3c279298b.jpg GASTROLĖS Balandžio 15 10 Eur, 15 Eur, 20 Eur, 30 Eur

Sielovaizdis

Renginio laikas: 19.00 val. 
Renginio vieta: Filharmonijos Didžiojoji salė (Aušros Vartų g. 5, Vilnius)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Dirigentas ir solistas Kaspar Zehnder (fleita)
Programa:
Franz Schreker – Intermezzo styginių orkestrui, op. 8
Carl Philipp Emanuel Bach – Koncertas fleitai ir styginiams a-dur, wq. 168, h. 438
Žibuoklė martinaitytė – „sielunmaisema“ („sielovaizdis“) violončelei ir orkestrui
Arnold schönberg – „pragiedrėjusi naktis“, op. 4 („verklärte nacht“)