vidudienio-varpai-06-24_1589800161-861e6712924cd28db3c0553267398adc.png Nemokamai Birželio 24 1 val.

„Vidudienio varpai"

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis
Stanislovas Žilevičius (karilionas)
Edukacinio projekto „Atrask karilioną“ dalyviai:
Ignas Vydeika (Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija), Vilius Aleinikovas (Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija), Gintarė Valionytė (Lietuvos muzikos ir teatro akademija)
Programa:  Balys Dvarionas,  Stanislovas Žilevičius, Gintarė Valionytė (premjera), Antonín  Dvořák, Aram Chačaturan, Sergej Rachmaninov, Fryderyk Chopin, Isaac Albéniz, Ástor Piazzolla (Stanislovo Žilevičiaus aranžuotės)
Koncertą ves muzikologė Austė Nakienė
popietes-varpai-06-24_1589799913-212a6f56e04e56141927da3e80c49fc2.png Nemokamai Birželio 24 1 val.

„Popietės varpai"

Renginio laikas: 15.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis
Gintaras Sodeika (karilionas)
Vytautas V. Jurgutis (elektronika)
Programa: Vytautas V. Jurgutis (premjera), Gintaras Sodeika
Koncertą ves muzikologė Austė Nakienė
vakaro-varpai-06-24_1589800370-f0b27f4bbbd08fbae238490f82b63398.png Nemokamai Birželio 24 1 val.

„Vakaro varpai"

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis
Kęstutis Kačinskas (karilionas)
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Klaipėdos brass kvintetas
Meno vadovas Sigitas Petrulis
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: Vaida Striaupaitė-Beinarienė (premjera), Antanas Kučinskas (premjera), Ieva Parnarauskaitė (premjera) ir kt.
Koncertą ves muzikologė Austė Nakienė
nakties-varpai-06-24_1589801099-7362c02c4409f408b9fc242b8689e5f0.png Nemokamai Birželio 24 1 val.

„Nakties varpai"

Renginio laikas: 21.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis
Monika Kaźmierczak (karilionas, Lenkija), Tomasz Chyła (smuikas, Lenkija), Sławek Koryzno (perkusija, Lenkija), Szymon Burnos (Moog, FX, programavimas, Lenkija)
Programa: Geert D'hollander, Katarzyna Kwiecień-Długosz, Loreta Narvilaitė, improvizacijos lenkų ir lietuvių liaudies dainų temomis
Koncertą ves muzikologė Austė Nakienė
esamasis-laikas-04-01_1586855709-73494b88668f1eae44a1c86be291e057.png Liepos 18 1 val. 15 min. 10 Eur

Esamasis laikas

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šiuolaikinės muzikos ir šokio koliažas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Muzika: Žibuoklė Martinaitytė, Raminta Šerkšnytė, Justina Repečkaitė, Loreta Narvilaitė, Vidmantas Bartulis
Šeiko šokio teatras: Agnija Šeiko (meno vadovė, šokėja), Oksana Griaznova, Mantas Černeckas, Gintarė Ščavinskaitė, Marija Ivaškevičiūtė, Inga Kuznecova, Dovilė Binkauskaitė, Niels Claes, Evgenij Kalachov (šokėjai)
Choreografija: Lora Juodkaitė, Oksana Griaznova, Aušra Krasauskaitė, Lukas Karvelis, Agnija Šeiko, Aira Naginevičiūtė

Koprodiuseris: 
 
Šeiko šokio teatras 
 
ten-toli-iki-vidurnakcio-04-22_1587016520-4f4a850f98b05acebaf8a4c709e5c56c.png Liepos 21 1 val. 50 min. 10 Eur

Ten toli, iki vidurnakčio

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas
Dirigentas Karolis Variakojis
Solistas Arvydas Kazlauskas (saksofonas)
Dalyvauja saksofonų kvintetas „Atomos“ (Latvija):
Arvydas Kazlauskas (sopraninis saksofonas), Aigars Raumanis (altinis saksofonas), Rūdolfs Pēteris Rubenis (altinis saksofonas), Jānis Puķītis (tenorinis saksofonas), Eduards Lācis (baritoninis saksofonas)
Programa: Joseph Haydn, Frank Bridge, Bronius Kutavičius, Ramūnas Motiekaitis, Piet Swerts
trimito-miestas_1586858809-5b7372b608136a1c393c29667b06bb37.png Liepos 22 1 val. 6 Eur

Trimito miestas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Muzikinė edukacinė pasaka visai šeimai
Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ 
Vadovas Antanas Kučinskas
Vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis
Režisierė, scenarijaus autorė ir aktorė Birutė Mar
Kostiumų ir scenografijos dailininkė Indrė Pačėsaitė
Vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas
Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas
Dizaineriai Asta Puikienė, Martynas Latušinskas
Programa: Tauras Adomavičius, Victor Saintz, Igor Stravinskij, Paul Anthony Romero, Chris Evan Hass, Irving Berlin, Eugène Bourdeau, Herman Beeftink, Ceri John, Jennifer Higdon
simfonines-muzikos-puota-04-04_1580458909-603cd2a81ba3bb09df2261d5d73a5e66_1586860044-3f8dd9b5f32e038d8188755e1a183727.png Liepos 23 1 val. 50 min. 14 Eur

Simfoninės muzikos puota

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistas Lukas Geniušas (fortepijonas, Lietuva–Rusija)
Programa: Sergej Rachmaninov, Dmitrij Šostakovič
befunky-collage1_1590748061-78a5caf594e33b58a185d8884cab6f1d.png Liepos 25 1 val. 50 min. 10 Eur

Bach–Beethoven–Bartulis

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Solistai: Vilhelmas Čepinskis (smuikas) Motiejus Bazaras (fortepijonas)
Programa: Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Vidmantas Bartulis

07-26_1587017120-0dd2af4ab4a9696e7f34e86174c3a217.png Liepos 26 14 Eur

Romantiškos muzikos galia

Renginio laikas: 18.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Dirigentas Modestas Barkauskas
Solistai: Aistė Pilibavičiūtė (sopranas), Liudas Mikalauskas (bosas)
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Balys Dvarionas, Vytautas Klova, Giedrius Kuprevičius, Arvydas Malcys, Wolfgang Amadeus Mozart, Charles Gounod, Gaetano Donizetti, George Gershwin