zodiakas-08-05_1591778239-12558d3a6bdca152cf6dc3629281f724.png Rugpjūčio 5 1 val. 10 min. 10 Eur

Zodiakas

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Motiejus Bazaras (klavišiniai, programavimas), Mykolas Bazaras (bosinė gitara,klavišiniai, programavimas), Benediktas Bazaras (mušamieji,klavišiniai, programavimas)
Programa: Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrinių rekompozicijos džiazo, roko ir elektroninės muzikos stiliais

dziazo-legenda-08-07_1591183910-6e8bed1d076a511b3e69760f6196d286.png Rugpjūčio 7 1 val. 10 min. 10 Eur

Džiazo legenda

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Leonidas Šinkarenko (bosinė gitara)
Linas Būda (perkusija)
Jan Maksimovič (sopraninis ir tenorinis saksofonai)
Vytautas Labutis (saksofonas, klavišiniai)
Programa: Leonido Šinkarenkos autorinės kompozicijos (Rimanto Giedraičio aranžuotės)
tau-tevynes-dangus-08-14_1591777078-38f9baad05cd69f82d1cbf72681a7468.png Rugpjūčio 14 1 val. 10 min. 10 Eur

Tau Tėvynės dangus

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Solistas Stein Skjervold (baritonas, Norvegija–Lietuva)
Dalyvauja Edita Ambrozaitienė (fortepijonas)
Programa: Edvard Grieg, Juozas Gruodis, Robertas Varnas, Gediminas Purlys, Vladimiras Konstantinovas, Zigmas Virkšas, Remigijus Šileika

 

vario-tiltai-iii-08-16_1595402129-035daceb27deda3c40ab6eaa12f320c3.png Rugpjūčio 16 1 val. 10 min. 10 Eur

Vario tiltai III

Renginio laikas: 19.30 val. 
Renginio vieta: parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistas Jonas Šilinskas (trimitas, Lietuva–Suomija)
Programa: Georg Friedrich Händel, Jean-Baptiste Arban, Ástor Piazzolla, Enrique Crespo, Jukka Viitasaari, Leonard Bernstein

 
the-empty-hours-09-17_1595507545-53a359c3eb8831a0b185e3178b4f70ca.png Rugsėjo 17 1 val. 14 Eur

Opera-monodrama „Tuščios valandos“

enginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Kompozitorius Ricardo Llorca
Režisierė Loreta Vaskova
Kostiumų dailininkė Žaneta Černė
Vaizdo projekcijų autorius Rimas Sakalauskas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Choras Jauna muzika
Meno vadovas Vaclovas Augustinas
Solistė Agnė Stančikaitė (sopranas)
Aktorė Gailė Butvilaitė
Gaivilė Simaitytė (fortepijonas)
Dirigentas Alexis Soriano (Ispanija)
prarasto-grozio-beieskant-09-23_1595507346-1addb0c9ae8120ca24f8aefb1b163d36.png Rugsėjo 23 1 val. 10 Eur

Prarasto grožio beieškant

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Fortepijoninis trio „FortVio“: Indrė Baikštytė (fortepijonas), Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas), Povilas Jacunskas (violončelė)
Žibuoklė Martinaitytė (vaizdo projekcijos)
Programa: Žibuoklė Martinaitytė. „Prarasto grožio beieškant“

elektrine-poema-09-25_1595507628-a50274ebd651c0e70af08f7465b4d12a.png Rugsėjo 25 1 val. 50 min. 14 Eur

Elektrinė poema

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistė Lauryna Bendžiūnaitė (sopranas)
Programa: Benjamin Britten, Witold Lutosławski, Arvo Pärt, Vytautas Bacevičius, Bronius Kutavičius
amzinas-laikas-09-26_1595507900-45790b2b29d1f9ff987bbf8883409558.png Rugsėjo 26 1 val. 50 min. 10 Eur

Amžinas laikas

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos choras „Aukuras
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Kamerinis choras „Aidija
Meno vadovas ir dirigentas Romualdas Gražinis
Programa: Thomas Jennefelt, Pėteris Plakidis, Pēteris Vasks, Arvo Pärt, Andrzej Koszewski, Pavel Lukaszewski, Ieva Parnarauskaitė, Algirdas Martinaitis ir kt.
ar-tai-buvo-drugelis-09-30_1595508001-d32f0cd451139500200cbde9f5c9497a.png Rugsėjo 30 1 val. 50 min. 10 Eur

Ten buvo drugelis?

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus (violončelė)
Dirigentas Matthias Kuhn (Šveicarija)
Programa: Frank Martin, Iannis Xenakis, Ramūnas Motiekaitis (premjera), Onutė Narbutaitė
ritmo-zaidimai-iii-06-06_1595508096-144c8c1fc6d532b93453384927a16a1f.png Spalio 6 45 min. 6 Eur

Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 12.00 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: ritmo žaidimai su kūno perkusija, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams

 

ritmo-zaidimai-iii-06-06_1595508136-0f45fce705b205f0d5f4f3a9e4a4df51.png Spalio 6 45 min. 6 Eur

Ritmo žaidimai III

Renginio laikas: 18.30 val.  
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Edukacinė programa vaikams (5-12 metų) ir jų tėveliams
Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius (aktoriai)
Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)
Programa: ritmo žaidimai su kūno perkusija, šiuolaikinių kompozitorių kūriniai mušamiesiems instrumentams
vortex-temporum-10-07_1595508277-515a76a9260fc58ec160cc90475e808d.png Spalio 7 1 val. 50 min. 10 Eur

Vortex Temporum

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Šiuolaikinės muzikos ansamblis Synaesthesis
Vytenis Gurstis (fleitos), Artūras Kažimėkas (klarnetai), Diemantė Merkevičiūtė (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Gunda Baranauskaitė (violončelė), Marta Finkelštein (fortepijonas)
Dirigentas Karolis Variakojis
Programa: Dominykas Digimas (Kristijono Dirsės vaizdo projekcija), Sylvain Marty, Regis Campo, Gérard Grisey