#KELKIS su Klaipėdos brass kvintetu

2020 Birželio 26 Įvykęs renginys
15 min.
Renginio vieta: Senoji perkėla (Danės g. 1, Šiaurinis ragas)
Klaipėda–Smiltynė
14.30 val.
15.00 val.
Smiltynė–Klaipėda
14.45 val.
15.15 val.
Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)         
Programa: Paul Dukas „Fanfara“, Georg Friedrich Händel „Water music“. Overture, Raymond Premru „Braziliškas šokis“, Tauras Adomavičius „Triukšmadarių maršas“
                    

Kelionę keltu pagyvins Klaipėdos brass kvintetas

Po ilgos tylos atsargiais žingsniais į koncertų sales sugrįžta mylimos veiklos išsiilgę atlikėjai. Tikslingai išnaudojant mažiau apribojimų turinčias lauko erdves Klaipėdos koncertų salės iniciatyva visą birželio mėnesį rengiami nemokami meno kolektyvų pasirodymai skirtingose miesto vietose.

Ko gero, kiekvienam, išgirdusiam Klaipėdos miesto vardą, prieš akis iškyla vasariškos saulės ir jūros vaizdiniai. Bendradarbiaudama su AB „Smiltynės perkėla“ Koncertų salė rengia muzikinę akciją „#KELKIS su Klaipėdos brass kvintetu“. Kad kelionė prie jūros neprailgtų, Klaipėdos brass kvintetas (meno vadovas Sigitas Petrulis) ją pagyvins net keturiais trumpais muzikiniais pasirodymais. Jie vyks keltuose, kurie plauks iš Klaipėdos į Smiltynę ir iš Smiltynės į Klaipėdą, birželio 26 d., 14.30, 14.45, 15.00 ir 15.15 val.

#KELKIS drauge – pagauk vėją, muziką ir gerą nuotaiką!