KONCERTAS | Dainos teatras

2017 Balandžio 28 Įvykęs renginys
2 val.
13.00 - 21.00 €
Renginio pradžia: 19:00 val.
Organizatorius: VšĮ „Lietuviškos šventės“


''DAINOS TEATRAS nežino iš anksto kas bus''

Nuo legendinio, Vytauto Kernagio suburto Dainos teatro susibūrimo praėjo 30 metų. Per šį laiką užaugo nauja, visiškai kitomis sąlygomis brendusi klausytojų karta, neturėjusi galimybės gyvai išgirsti ir pamatyti originalios grupės pasirodymų. Praėjus trisdešimčiai metų, naujoji Dainos teatro programa skirta tiek jaunajai auditorijai, kuri, tikėtina, yra mažiau susipažinusi su Dainos teatro veikla ir kūryba, tiek vyresnei kartai, kuri galinti palyginti tuometinę ir dabartinę programas bei įvertinti medžiagą, parengtą kitomis akimis.

Kartu su Dainos teatro kūrėjas – Ilona Balsyte ir Andriumi Kulikausku, projekte dalyvauja Aidas Giniotis ir Saulius Bareikis.

Koncerte naujai skambės dainos „Santechnikas iš Ukmergės“, „Kaip gražu miške“, „Širdelė“, „Kaip sirpsta vyšnios suvalkijoje“ bei daugelis kitų iki skausmo žinomų dainų.

Vienas iš programos tikslų - paskatinti dialogą tarp šių dviejų kartų, siekiant parodyti, kad aktualios gyvenimiškos problemos ir žmogiškosios tiesos, nagrinėjamos Dainos teatro kūryboje, visais laikais išlieka tokios pat, skiriasi tik jų išraiškos priemonės.