KONCERTAS | Paskutiniai Brėmeno muzikantai

2017 Balandžio 30 Įvykęs renginys
1 val. 30 min.
8.00 - 15.00 €
Renginio pradžia: 18:30 val.
Organizatorius: VšĮ „Lietuviškos šventės“


Teatralizuotas koncertas suaugusiems Paskutiniai Brėmeno muzikantai

Tai laiko užgrūdintas ir visuomet laukiamas tikro garso koncertas. Vyrų džiaugsmui ir ponių laimei programoje sukauptos brandžiausios Keistuolių teatro dainos bei koncertiniai numeriai, tenkinantys įvairiausio plauko ir rango žiūrovų lūkesčius bei savimeilę. Koncerto pirmojoje dalyje skambės gražiausios dainos iš Keistuolių teatro spektaklių mažiesiems bei suaugusiems.

Antrojoje koncerto dalyje griaudės nemirštantys šlageriai iš amžinai gyvos grupės „Brėmeno muzikantai" gerklų. Tai 7-to, 8-to dešimtmečių pasaulinio roko šedevrų keistuoliškos versijos, kurių sausakimšose salėse susirenka klausytis ne tik jaunoji Keistuolių teatro žiūrovų karta. Taip pat Jums bus suteikta proga išgirsti dainas, nebesutilpusias į muzikinį spektaklį muzikin spektaklį „Paskutiniai Brėmeno muzikantai". Tai - tautinė Keistuolių invazija į kosmopolitinę žmonijos kultūrą, kiekvieno ausiai maloniomis užsienio grupių bei solistų atliekamų dainų melodijomis skambantis lietuviškas žodis, įamžintas ir išleistuose CD bei DVD „Paskutiniai Brėmeno muzikantai".

Koncerte dalyvauja Ilona Balsytė, Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, Dalius Skamarakas, Aurimas Meliešius, Darius Auželis ir Sigitas Mickis.