Koncertas | Gediminas Storpirštis ir grupė ''Mana širdis - mana šalis''

2019 Gegužės 1 Įvykęs renginys
2 val.
20.00–26.00 €
Renginio pradžia: 18.00 val. 
Organizatorius: VšĮ „Renginių fabrikas“, kūrybos studija „SHOWART“
Daumantas Slipkus - klavišai
Vytis Nivinskas - kontrabosas
Vytautas Mikeliūnas - smuikas
Jonas Krivickas - gitara
Darius Miniotas - perkusija
Gediminas Storpirštis - gitara, vokalasGedimo Storpirščio ir grupės koncertas „Mana širdis – mana šalis“ Klaipėdai

Po koncertinio pasisekimo Vilniuje ir Kaune, gegužės 1 d. Gediminas su grupe atvyksta į uostamiestį! Dviejų dalių koncerte su pertrauka, Klaipėdiečiai išgirs ne tik autorines aktoriaus dainas, bet ir meistriškai valdomus teatrinius monologus! Pirmoji dalis, kaip žadama, bus kiek rimtesnė ir santūresnė, na o po pertraukos - viskas jau skambės žaismingai ir paišdykaujant! Smalsu kaip išdykauja Gediminas Storpirštis? Ateikite!
 
Klaipėdos koncertų salėje koncertuosiantis Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis klausytojams žada naujus, įprastiems dainuojamosios poezijos koncertams nebūdingus potyrius! Koncerto žanras ir forma, anot Gedimino, atspindi neįprastą ir naują požiūrį. Įsitikinkinkinkite patys!
 
G. Storpirščio kūryboje bene labiausiai atsispindi šiuolaikinių Lietuvos poetų kūryba. Be autorinių dainų, koncerte skambės ir J. Meko, M. Martinaičio, J. Marcinkevičiaus bei D. Kajoko eilės, bus skaitomas monologas iš spektaklio “Bunkeris”.