Pepė keliauja į koncertą

2018 Spalio 24 Įvykęs renginys
1 val. 20 min.
6.00 €

Renginio pradžia: 12 val. ir 18.30 val.
Renginio vieta: I a. fojė
Koncertas visai šeimai

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Evaldas Bružas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Nerijus Gedminas (scenarijus ir režisūra)
Justina Jaruševičiūtė (vaizdo projekcija)
Rugilė Latvėnaitė (aktorė)Šiame linksmame renginyje visai šeimai muzikos klausysimės kartu su Pepe. Turbūt puikiai pažįstate mergaitę, kurios galva kupina netikėčiausių fantazijų, o kojos apmautos ilgomis skirtingomis kojinėmis. Šį populiarios knygos personažą sugalvojo švedų rašytojaAstrida Lindgren. Turbūt dauguma vaikystėje esame skaitę jos knygų, o gal net apsilankę muziejuje Stokholme.
Apie ką bus šis koncertas? Apie tai, kaip Pepė keliauja laivu iš Stokholmo į Klaipėdą, sutinka naujų draugų ir patiria daug smagių nuotykių. Jai patinka Klaipėdos brass kvinteto muzika, tad mergaitė taip pat užsinori koncertuoti...
Teatralizuoto koncerto „Pepė keliauja į koncertą“ scenarijų ir režisūrą sukūrė Nerijus Gedminas, oPepės vaidmenį parengė aktorė Rugilė Latvėnaitė.
Georg Friedrich Händel, Claude Debussy, Piotr Čaikovskij, Hugo Emil Alfven, John Williams, Harm Evers, Henry Mancini, Georg Riedel