Vakaro varpai

2018 Birželio 24 Įvykęs renginys
1 val.
3.00 €

Renginio pradžia: 18.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis
(Liepų g. 12.)

Julius Vilnonis
(karilionas)
Kauno bigbendas
Vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis

Dirigentas Liutauras Janušaitis

Programa: Julius Vilnonis, Liutauras Janušaitis„Vakaro varpai“ pasigirs 18 valandą. Šiame koncerte pasirodys kauniečiai  karilionininkas Julius Vilnonis ir  Kauno bigbendas, diriguojamas  Liutauro Janušaičio. Programoje skambėsianti J. Vilnonio dviejų dalių kompozicija „Muzika penkiems“ gimė susitikus penkiems naujų tembrinių jungčių ištroškusiems atlikėjams. Šiemet naujai aranžuota varpams ir bigbendui, ji įgis sodresnį pavidalą. „Viskas juda ir keičiasi“, – sako žinomas karilionininkas ir kūrinio autorius.

L. Janušaičio „Eos“ sukurta specialiai Kauno bigbendui ir karilionui. Aktyviai Lietuvoje ir užsienyje koncertuojantis džiazo muzikantas bei kūrėjas teigia, kad kūrinio pavadinime slypi žinutė apie graikų aušros deivę.

Jau 25 metus Kauno bigbendas yra svarbiausių šalies džiazo įvykių liudininkas, dalyvis ir kūrėjas. Net kelioms atlikėjų kartoms jis tapo gyva džiazo mokykla. Be šio kolektyvo sunkiai įsivaizduojamos kasmetinės Lietuvos džiazo šventės. Kauno bigbendo atliekami kūriniai skamba tiek prestižinėse koncertų salėse, tiek tūkstantinėse arenose; su juo scenoje muzikuoja žinomi džiazo meistrai ir estrados dainininkai. Tačiau svarbiausia kolektyvo ambicija – ne sensacijų vaikymasis, o  profesionalumas ir džiazo sklaida. Simboliška, kad Kauno bigbendo ištakos siekia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aušrą – 1992 metus.  Šiandien jis rašo savo veiklos metraščio improvizaciją kaip koncertinės įstaigos „Kauno santaka” kolektyvas.

• 50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
• Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
• 20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams);
• 20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams);
• 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).

________________________________________
Kariliono festivalio bilietas – 6 Eur.
Galioja į visus festivalio koncertus.
Nuolaidos festivalio bilietui netaikomos.

Taikomas 0,80 Eur Bilietai.lt aptarnavimo mokestis