Choro vadyba:

Justina Mikniuvienė
Mob. +370 674 89 129
justina.mikniuviene@koncertusale.lt

Aprašymas

Sielos muzika

Klaipėdos choras „Aukuras“ susibūrė 1993 m. choro dirigentų Alfonso Vildžiūno ir Vladimiro Konstantinovo iniciatyva. Nuo 1996 m. iki 2022 m. liepos mėn. kolektyvui vadovavo A. Vildžiūnas. Nuo 2022 m. rugpjūčio – Tomas Ambrozaitis. 

Plačia ir įvairia veikla kolektyvas laužo stereotipus ir nemano, kad choras – rimtas ir nuobodus dalykas. Stiprūs balsai, artistiškumas, demokratiškas repertuaras jam pelno dideles publikos simpatijas. Ne tik klausytis choro, bet ir žiūrėti į jį smagu, nenuobodu.

Chormeisterė – Dovilė Kirdaitė.

Profesionalai vertina turtingą ir sodrų choro skambesį, gerą intonaciją bei dėmesį moderniems, techniškai sudėtingiems kūriniams, kuriuos jis atlieka su dideliu entuziazmu. Choras yra aktyvus Klaipėdos muzikinio gyvenimo dalyvis. Jo repertuarą sudaro įvairių epochų ir stilių bažnytinė bei pasaulietinė muzika, džiazo kompozicijos ir spiričiuelių aranžuotės, edukacinės programos.

„Aukuras“ yra keturiolikos tarptautinių konkursų laureatas. Jo koncertinėje biografijoje – šimtai koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir Tailande, Izraelyje, Kanadoje, JAV, Meksikoje, daugelyje Europos šalių. 

Atlikėjai

Sopranai:

Altai:

Tenorai:

Bosai:

Baritonai:

Jurgita Šlikienė

Asta Šideikienė

Virginijus Pupšys

Valdas Kazlauskas

Gintautas Misiukevičius

Rosana Štemanetian

Rūta Grybaitė

 

Arvydas Šličius

Valdas Viršilas

Eglė Mockienė

Gražina Misiukevičienė

     

Reda Dubikaltytė

Lina Lukauskienė

     

Jurgita Petkevičiūtė

Ligija Pauliukėnienė

     

Žydrūnė Gečienė

Miglė Viršilienė

     
 

Sigita Užporaitė

     
 

Jolanta Vasiliauskienė

     
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata