Visa muzika pasaulyje yra kupina spalvų, kurias labai panorėję galime visi pamatyti ir pajusti. Kūrinius atliko fortepijoninis trio: Konradas Levickis (smuikas), Kornelija Kupšytė (violončelė) ir Lauryna Lankutytė-Levickė (fortepijonas). Visi jie yra talentingi, kūrybingi ir iniciatyvūs jaunosios kartos atlikėjai, gyvenantys ir kuriantys Klaipėdoje. Koncerto metu klausytojai keliavo per įvairias pasaulio šalis, susipažins su gražiausia pasaulio kompozitorių sukurta muzika. Vaikai, įkvėpti vaizdingų edukatorės Dovilės Kirdaitės istorijų, pieš jos inspiruotas emocijas.

Smuikininkas K. Levickis atskleidė daugiau koncerto detalių: „Istorijų, pasakų ir vaizduotės pasaulis atsiveria Jums, mielieji mažieji klausytojai. Šįkart pabandykime ne tik šokti pagal ritmą ar klausytis gražių melodijų. Paruošėme jums spalvingą muzikinę programą, kuri tikimės sužadins jūsų vaizduotę. Kiekvienas mūsų programos kūrinys turi pavadinimą, kuriame užkoduoti įvairiausi vaizdiniai.“

Paleisti savo fantazijas laisvai skraidyti tarsi paukščius, jausti ir svajoti visus, tiek mažus, tiek ir didelius klausytojus skatino baigiamasis programos kūrinys – Ferenco Liszto „Meilės svajos“. Kokiomis spalvomis kiekvienas asmeniškai piešime jas?

Konrad Levicki (smuikas), Kornelija Kupšytė (violončelė), Lauryna Lankutytė-Levickė (fortepijonas)

Edukatorė Dovilė Kirdaitė

Naujienlaiškio prenumerata