Renginio data

2025 lapkritis 27

Pradžia

18:30

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos brass kvintetas:

Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Tadas Česnauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Solistas

Artyom Minasyan (dudukininkas)

Programa:

A. Minasyan

Bilietų kaina

15,40* €

Pirkti bilietus

Šio vakaro dėmesio centre – solistas Artyomas Minasyanas, kilęs iš Armėnijos, garsėjantis kaip vienas ryškiausių autentiško instrumento – duduko atlikėjų. Jis ne tik kruopščiai puoselėja armėniškos mugamo muzikos paveldą, bet ir drąsiai eksperimentuoja su naujų sąskambių paieškomis bei žengia į šiuolaikinės muzikos teritorijas – nuo džiazo iki kino garso takelių. Šiandien Artyomas gyvena ir dirba Prancūzijoje, kur moko grojimo duduku Armėnijos kultūros namuose Alforvilyje.

Prie armėniškojo duduko virtuozo scenoje jungiasi Klaipėdos brass kvintetas – dinamiškas ir kūrybingas kolektyvas, nuolat ieškantis naujų formų, spalvų ir netikėtų muzikinio bendradarbiavimo galimybių. Tad šį vakarą kartu su Artyomu Minasyanu lietuvių muzikantai sukurs emocingą, sodrių tembrų kupiną pasakojimą.

Koncertą remia – Klaipėdos armėnų bendruomenė „VAN“.

Grįžti atgal