Šventinės klasikos festivalis „Salve musica”

Edukacinė programa vaikams ir visai šeimai

Bilietai jau greitai!

Renginio data

2025 gruodis 17

Pradžia

18:30

Trukmė:

50 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salės I a. fojė

Klaipėdos brass kvintetas:

Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Tadas Česnauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Programa:

T. Makačinas ir kt.

Bilietų kaina

11,40* €

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Klaipėdos brass kvintetas kviečia mažuosius ir jų šeimas į smagią muzikinę kelionę su naujuoju draugu – Batuotu katinu! Tai edukacinė programa, kurioje garsusis pasakų herojus, pasitelkdamas muziką, žaismingai supažindina vaikus su pučiamųjų instrumentų pasauliu, jų skambesiu ir paslaptimis, turbūt pamenate, kad ankstesnėse kvinteto programose vaikus lydėjo Karlsonas, Pepė Ilgakojinė, Baubas.

Šįkart sceną užkariaus Batuotas katinas. Tai linksma, įtraukianti, kupina šmaikščios muzikos, netikėtumų ir geros nuotaikos programa, paliksianti įspūdį ne tik mažiesiems, bet ir visai šeimai.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata