Renginio data

2024 vasaris 21

Pradžia

18:30

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salės I aukšto fojė

Klaipėdos brass kvintetas:

Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Tadas Česnauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Solistas

Žilvinas Smalys (fagotas, Lietuva–Čilė)

Programa:

Antonio Vivaldi, Balys Dvarionas, Žilvinas Smalys

Bilietų kaina

15,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Klaipėdos brass kvintetas pasirodys su žemiausio tembro medinių pučiamųjų grupės instrumentu – fagotu. Pasaulyje rasime nemažai atsidavusių šio instrumento aistruolių, o vienas tokių – Čilėje gyvenantis lietuvis Žilvinas Smalys.

Pirmoji Ž. Smalio pažintis su muzika prasidėjo „Ąžuoliuko” muzikos mokykloje, būdamas 13 metų jis pradėjo mokytis groti fagotu M.K. Čiurlionio meno mokykloje pas A. Ančerevičių. Vėliau studijavo Lietuvos muzikos akademijoje pas prof. J. Slankauską, studijas tęsė ir Utrechto konservatorijoje (Nyderlanduose), vėliau instrumento subtilybes pažinti bandė ir Londone Guildhallo muzikos ir dramos mokykloje bei Ciūricho konservatorijoje.

Toks muzikinių žinių bagažas buvo įvertintas įvairiuose konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, o savo muzikinę karjerą puoselėja įvairiuose projektuose, kurie jį nuvedė ir tolimąją Čilę. Čia jis ne tik koncertuoja, bet ir tapęs profesoriumi dalinasi savo žiniomis su studentais.

Leiskimės kartu į nepatirtus pučiamųjų muzikos instrumentų skambesius!

Programoje skambės:

Jaak Lemmens „Fanfare“
Antonio Vivaldi Koncertas fagotui a – moll
Jurgis Dvarionas „Tema su variacijomis“
Jukka Viitasaari „Bothnian Rhapsody“
Žilvinas Smalys „Trys šokiai-miniatiūros“
Žilvinas Smalys „Koncertinė pjesė“ fagotui ir kvintetui
Willke Renwick „Šokis“
Žilvinas Smalys „Maršas“

 

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams;
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata