„Salve Musica“

Renginio data

2023 gruodis 31

Pradžia

18:30

Trukmė:

2 val. (su pertrauka)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistės:

Justina Zajančauskaitė (Lietuva–Prancūzija), Rūta Lipinaitytė, Eglė Valutė (Lietuva–Kataras). Julija Andersson (smuikai)

Dalyvauja

Vaiva Eidukaitytė-Storastienė (klavesinas)

Koncerto vedėja

Rasa Murauskaitė-Juškienė

Programa:

Antonio Vivaldi, Ástor Piazzolla, Max Richter

Bilietų kaina

nuo 51,20* €

Išparduota
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Naujametis Klaipėdos kamerinio orkestro vakaras su „Dvylika metų laikų“

2023-iesiems skaičiuojant paskutines valandas, kviečiame jas praleisti klausant „Dvylika metų laikų“. Muzikinė metų paletė sudėliota iš Antonio Vivaldi, Ástoro Piazzollos ir Maxo Richterio „Metų laikų“. Juos tapys Klaipėdos kamerinis orkestras, diriguojamas Mindaugo Bačkaus.

Atlikti trijų žymių kompozitorių sukurtus „Metų laikų“ ciklus patikėta keturioms itin artistiškoms ir talentingoms smuikininkėms: Justinai Zajančauskaitei, Rūtai Lipinaitytei, Eglei Valutei ir Julijai Andersson. M. Bačkus kiekvienai jų patikėjo pavasario, vasaros, rudens ar žiemos vaidmenį, taip suteikdamas progą sudalyvauti visų kompozitorių kūriniuose.

„Pavasarius“ gros J. Zajančauskaitė, kurios muzikinis studijų kelias jau nusidriekęs iki pat Paryžiaus muzikos ir šokio konservatorijos. Muzikiniai ieškojimai ją yra atvedę ne į vieną Europos sceną, kurioje ji pasirodė kaip solistė, kamerinių ansamblių narė, Paryžiaus „l’ile de France“ simfoninio orkestro artistė.

„Vasaras“ smuiko garsais įkūnys R. Lipinaitytė, kuri yra griežusi su garsiausiais Lietuvos, Estijos, Vokietijos, Kroatijos, Čekijos, Kataro, Taivano ir kitų šalių orkestrais. Smuikininkė įrašiusi ne vieną muzikos albumą, atnešusį jai „Auksinio disko“ apdovanojimą. Tarptautinių konkursų laureatė yra daugelio Lietuvos kompozitorių kūrinių pirmoji atlikėja.

„Rudens“ spalvos skleisis smuikininkės E. Valutės interpretacijoje. Savo muzikinį kelią pradėjusi Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje ji žengė į tarptautinių festivalių Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje scenas. Šiuo metu ji griežia Kataro filharmonijos orkestre bei dėsto Kataro muzikos akademijoje.

„Žiemų“ skambesį atskleis J. Andersson – smuikininkė ir altininkė, kuri studijavo Lietuvos ir Švedijos aukštosiose mokyklose, dabar aktyviai propaguoja šiuolaikinę muziką. Svarbi jos kūrybinės veiklos dalis – Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO, su kuriuo smuikininkei jau atsivėrė garsiausių salių durys.

Paskutinės 2023-ųjų akimirkos suskambės „Dvylikoje metų laikų“ gruodžio 31 d., sekmadienį, 18.30 val.

 

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 50% off for schoolchildren, students, senior citizens and people with disabilities (appropriate cards to be shown);
  • 50% off for children under 7 years of age (admitted only to the educational programmes);
  • Admission free for persons in wheelchairs (appropriate cards to be shown ) and 50% off for one accompanying person;
  • 10% off for group bookings (20 and more tickets for one event);
  • 100% off for schoolchildren and students of the Klaipėda art schools (appropriate ID cards to be shown), which include: Klaipėda Stasys Šimkus Conservatory, Klaipėda Juozas Karosas Music School, Klaipėda Eduardas Balsys Gymnasium of Arts, Klaipėda Jeronimas Kačinskas Music School, Klaipėda Faculty of the Lithuanian Academy of Music and Theatre, Klaipėda Adomas Brakas School of Art. A transaction fee of € 1.20 is applied when purchasing tickets via the BILIETAI ticketing system.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata