Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis

Gyvos muzikos ir šokio performansas

Renginio data

2023 gegužė 10

Pradžia

11:45

Trukmė:

30 min.

Renginio vieta

Klaipėdos senasis turgus (Turgaus a. 5)

Choreografė

Dovilė Binkauskaitė

Šeiko šokio teatro senjorų grupė

Klaipėdos violončelių kvartetas

Programa:

Antonio Vivaldi – „Metų laikai“

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Šis performansas – tai jausmingos violončelių muzikos ir brandžių kūnų šokio susitikimas.

Pasirodymas leis pakilti virš turgaus šurmulio ir patirti kasdienybės poeziją. Reginio metu violončelių kvartetas, vadovaujamas meno vadovo, violončelininko, Mindaugo Bačkaus, atliks šiuolaikiškai interpretuotą Antonio Vivaldi „Keturių metų laikų“ ištrauką. Gaivališką muzikos kūrinį judesiu interpretuos choreografės Dovilės Binkauskaitės vadovaujama Šeiko šokio teatro senjorų grupė, o Senojo turgaus halės gėlininkai performansą puoš gėlių žiedais. Juk turgus yra susitikimų, bendravimo vieta, kur jaučiamas miesto pulsas ir jo žmonės. Senjorai dažnai lieka miesto paraštėse, todėl jų įtrauktis į meno procesus turi didelę reikšmę miesto kaip gyvo organizmo kūrimui. Performanso kūrėjai turgaus halėje kviečia patirti žmogų kaip poemą ir pasisupti muzikos bei šokio eilėse.

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata