Klaipėdos kariliono festivalis  

Renginio data

2024 birželis 24

Pradžia

21:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis

Carillon Electric Orchestra (Lenkija):

Monika Kaźmierczak (karilionas), Tomasz Chyła (smuikas), Emil Miszk (trimitas), Sławek Koryzno (perkusija), Mikołaj Basiukiewicz (Moog, FX, programavimas)

Festivalio koncertus veda

muzikologė Lina Navickaitė-Martinelli

Programa:

Geert D'hollander, Emil Miszk, Tomasz Chyła, Georgios Sakellariou (premjera)

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Baigiamojo koncerto programą atliks unikalus kolektyvas Carillon Electric Orchestra iš Gdansko. Jame groja pripažinta karilionininkė Monika Kaźmierczak ir instrumentinis kvartetas, atliekantis tiek klasikinę, tiek džiazo bei improvizacinę muziką. Ilgus metus puoselėjama Gdansko kariliono tradicija yra įrašyta į Europos nematerialaus kultūros paveldo sątašą. M. Kaźmierczak, kasmet rengianti Gdansko kariliono festivalį ir kiekvieną savaitę grojanti karilionu, yra viena iš tų, kurie užtikrina šios tradicijos gyvybingumą. Karilionininkė dažnai pasirodo Klaipėdos kariliono festivalyje, Jos atlikime suskambės naujas Lietuvoje reziduojančio graikų kompozitoriaus Georgios Sakellariou opusas.

Klaipėdos karilionas, gyvuojantis 37 metus, jau tapo miesto savitumo simboliu. Nesvarbu, ar lis lietus, ar švies saulė – Klaipėdos kariliono festivalis svetingai lauks klausytojų!

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata