X Klaipėdos kariliono festivalis

Renginio data

2023 birželis 24

Pradžia

15:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų g. 12)

Monika Kaźmierczak (karilionas, Lenkija)

Merle Kollom (karilionas, Estija)

Koncertą veda

Kristupas Bubnelis

Programa:

Johann Sebastian Bach, Johann Gottlieb Goldberg, Franz Liszt, Mykola Leontovych, Hugo Peretti, Alexandre Tansman, Merle Kollom, Loreta Narvilaitė, Viltė Žakevičiūtė (premjera) ir kt.

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Varpų muzika girdima visame senamiestyje, tačiau geriausia jos klausytis Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelyje. Koncertai transliuojami dideliame ekrane, tad visi klausytojai gali ne tik girdėti, bet ir matyti varpinėje grojančius atlikėjus.  Šio koncerto metu ekrane išvysite dažnai festivalyje koncertuojančią lenkų karilionininkę Moniką Kaźmierczak. Patyrusi atlikėja ir pedagogė taip pat moko edukacinio projekto „Atrask karilioną“ dalyvius. Rečitalio laiku ir publikos dėmesiu M. Kaźmierczak dalinsis su pirmąkart Klaipėdoje pasirodančia estų kariliono atlikėja Merle Kollom.

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata