Vasaros koncertų ciklas

Edukacinė programa vaikams (5-11 metų)  

Renginio data

2023 rugpjūtis 02

Pradžia

11:30

Renginio vieta

Parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės

Rugilė Latvėnaitė, Donatas Stakėnas (aktoriai)

Jotvilas Švirinas (mušamieji)

Programa:

ritmo žaidimai su mušamaisiais instrumentais

Bilietų kaina

8 €

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Kartojame smagią edukacinę  muzikinę – teatrinę programą „Ritmo žaidimai V: šventės“. Pasak ją kūrusios aktorės Rugilės Latvėnaitės, „joje mes daug muzikuosime kartu su vaikais. Švęsime jubiliejinį gimtadienį – mums jau penkeri!“

Paklausta apie „Ritmo žaidimų“ patirtis, aktorė pasakoja: „šis projektas į mano kaip aktorės pasaulį atnešė labai daug – susipažinau su aukščiausio lygio perkusininkais, o tai praplėtė draugų ratą. Taip pat supratau, koks įvairus ir žaismingas yra perkusijos pasaulis, nustebino šiuolaikinių kompozitorių kūryba, instrumentų spalvingumas.“

Koncerte publikos laukia daug staigmenų ir gerų emocijų, tad labai kviečiame apsilankyti!

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata