Renginio data

2023 lapkritis 03

Pradžia

18:30

Trukmė:

2 val. (su pertrauka)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Vokalinė grupė „Latvian Voices“ (Latvija):

Beāte Krūmiņa, Laura Jekabsone, Zane Stafecka (sopranai), Paula Pērkone, Una Stade (altai), Jānis Strazdiņš (bosas)

Andris Ūze (garso režisierius)

Programa:

Emīls Dārziņš, Roland Orzabal, Curt Smith, George Harrsion, latvių, estų, ukrainiečių liaudies dainos (Lauros Jēkabsones, Ditos Belickos, Margrit Kits, Zanes Stafeckos, „Latvian Voices“ aranžuotės)

Bilietų kaina

nuo 19,20* €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

Pirmą kartą Lietuvoje: a cappella dainavimo menas su „Latvian Voices“

Klaipėdos koncertų salė su džiaugsmu kviečia į pirmąjį ir vienintelį populiarios vokalinės grupės „Latvian voices“ koncertą Lietuvoje! Latviją pasaulyje garsinantys atlikėjai klaipėdiečiams pristatys programą „Timeless“, kurios pavadinimas sufleruoja, kad žmogaus balsas yra seniausias, tačiau nepakeičiamas instrumentas, o programos pagrindą sudaro laikui nepavaldi muzika. Dainuojančios šalies muziką ir talentingus atlikėjus Klaipėdos koncertų salėje pažinsite lapkričio 3 dieną, penktadienį, 18.30 valandą.

Nuo 2009 metų a cappella dainavimo tradiciją puoselėjanti vokalinė grupė „Latvian Voices“ savo kūrybinės veiklos pradžioje net 11 metų susidarė vien iš moterų balsų, o nuo 2020 metų, prisijungus žemiausio vyriško balso atstovui, įgijo mišraus ansamblio vardą. Koncertų salės scenoje dainuos Beāte Krūmiņa, Laura Jekabsone, Zane Stafecka (sopranai), Paula Pērkone, Una Stade (altai) ir Jānis Strazdiņš (bosas), o kokybišku garsu rūpinsis garso režisierius Andris Ūze.

„Latvian Voices“ atliekama muzika jungia latvių kultūrinį paveldą – liaudies dainas bei chorinio dainavimo tradiciją su šiuolaikinės ir pasaulio muzikos bruožais. Didžiąją repertuaro dalį sudaro Lauros Jēkabsones ir kitų grupės atlikėjų sukurti arba aranžuoti kūriniai. Ansamblis gali pasigirti solidžiu scenos kolegų ir kūrybinio kelio bendraautorių sąrašu: bendradarbiauja su garsiausiais vokaliniais ansambliais, tokiais kaip „The King’s Singers“ ir „The Swingles“. Grupės kūrybinių draugysčių sąraše – garsūs latvių kompozitoriai Ēriks Ešenvalds, Rihards Zaļupe, Laima Jansone, dirigentas Normunds Šnē ir daugelis kitų.

Grupė koncertavo daugiau nei 35-iose pasaulio šalyse ir sulaukė aukščiausių įvertinimų. Jie pelnė apdovanojimus konkursuose ne tik Latvijoje, bet ir Estijoje, Suomijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Išleisti aštuoni albumai, vienas jų įvertintas kaip geriausias albumas Latvijoje vokalinės ir chorinės muzikos kategorijoje. Tačiau atlikėjai neapsiriboja savo koncertais ir įrašų sesijomis – organizuoja kasmetinį savo vardo a cappella muzikos festivalį Valmieros mieste.

Girdėti, pažinti ir išjausti kaimyninės šalies muziką yra su niekuo nesulyginamas jausmas. Skirtinga, tačiau gimininga Lietuvos ir Latvijos kultūra gali pasigirti senus laikus menančiomis tradicijomis. Latvija save pristato kaip dainuojančią šalį – tai įspūdingai priminė praėjusią vasarą įvykusi 150 metų sukaktį mininti Latvijos dainų ir šokių šventė, kuri buvo transliuojama ir per Lietuvos nacionalinę televiziją.

Būsimas grupės „Latvian Voices“ koncertas bus reta galimybė Lietuvoje gyvai išgirsti turtingą latvių liaudies dainų lobyną, interpretuojamą 6 balsais, be pritarimo. Programoje taip pat skambės ir kitų giminingų tautų – estų ir ukrainiečių – liaudies muzika. Tačiau tai dar ne viskas: a cappella muzikos programą papildys keli populiariosios ir šiuolaikinės muzikos kūriniai.

Jautriai, darniai ir įkvepiančiai Klaipėdoje suskambės Latviją garsinantys balsai. Kviečiame būti pirmojo „Latvian Voices“ koncerto Lietuvoje klausytojais!

*Į bilieto kainą įskaičiuotas 1,20 Eur bilietai.lt sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Sužinok daugiau apie KKS lankytojų taisykles čia.

  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams;
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma; Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą;
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje;
  • nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur);
  • ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata