Vasaros koncertų ciklas

Renginio data

2023 birželis 29

Pradžia

19:30

Renginio vieta

Parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės

„Duo Unicum“:

Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (koncertinės kanklės), Giedrė Šiaulytė-Ulfig (keltiška arfa, Lietuva–Vokietija)

Programa:

lietuvių ir keltų tautų dainų ir šokių aranžuotės, Balys Dvarionas, Indrė Stakvilė, Henry Purcell, Karl Jenkins ir kt.

Bilietų kaina

10 €

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams
Nuolaidos

„Duo Unicum“ – tai koncertinių kanklių ir keltiškos arfos duetas. Unikalus ir pirmasis toks pasaulyje! Šiuos skirtingos kilmės, bet savo konstrukcija ir grojimo technika panašius instrumentus, apjungė jaunystės draugės, šiandien jau profesionalios ir žinomos atlikėjos Giedrė Šiaulytė-Ulfig ir Ingrida Spalinskaitė-Kurienė. Abi jos yra Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos absolventės. Duetas jau išleido kompaktinę plokštelę „Impressio“ bei vaizdo klipą. Vasaros koncertų ciklą pradeda jų programa, kurią duetas atliks šių metų koncertiniame ture Lietuvoje ir Vokietijoje. Joje darniai susipins lietuvių ir keltų tautų dainų ir šokių melodijų aranžuotės, lietuvių ir anglų kompozitorių kūryba.

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę (išskyrus edukaciją). Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą. Bilietai.lt sistemoje įsigyti bilietą su nuolaida galima tik kitą dieną po Klaipėdiečio kortelės paskyros sukūrimo. Nuolaidos netaikomos repertuaro edukacinėms programoms ir komercinių organizatorių renginiams.
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams;
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam, priskirtam asistentui. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata