Klaipėdos kariliono festivalis  

Renginio data

2024 birželis 24

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis

Austėja Staniunaitytė-Proietta (karilionas)

Klaipėdos brass kvintetas:

Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Tadas Česnauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Dirigentas

Tomas Ambrozaitis

Dalyvauja

Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji)

Koncertą veda

muzikologė Lina Navickaitė-Martinelli

Programa:

Vidmantas Bartulis, Agnė Mažulienė (premjera), Viktoras Kuprevičius, Geo Clement ir kt.

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Išskirtinis Klaipėdos kariliono festivalio bruožas – programos, kuriose karilionas skamba kartu su kitais instrumentais arba kolektyvais. Joms net kuriamos specialios kompozicijos, bendradarbiaujant su Lietuvos kompozitorių sąjunga kasmet plečiamas lietuviškas kariliono repertuaras. Šiame koncerte psirodys karilioninkė Austėja Staniunaitytė-Proiett, daug koncertuojait su Kauno karilionu. Atlikėja gros tiek solo, tiek pasirodys kartu su Klaipėdos brass kvintetu. Programa intriguos specialiai festivaliui sukurto Agnės Mažulienės kūrinio premjera.

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata