Klaipėdos kariliono festivalis  

Renginio data

2024 birželis 24

Pradžia

12:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis

Stanislovas Žilevičius (karilionas), Kęstutis Kačinskas (karilionas)

Edukacinio projekto „Atrask karilioną“ dalyviai:

Ignas Vydeika (karilionas, Lietuvos muzikos ir teatro akademija,), Vilius Aleinikovas (karilionas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų gimnazija), Urtė Krutkevičiūtė (karilionas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)

Koncertą veda

muzikologė Lina Navickaitė-Martinelli

Programa:

Geert D'hollander, Ludwig van Beethoven, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Stanislovas Žilevičius, Kęstutis Kačinskas ir kt.

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Pradedamajame festivalio koncerte, kuriame karilioną kalbins patyrę klaipėdiečiai karilionininkai Stanislovas Žilevičius, Kęstutis Kačinskas ir entuziastingai jį studijuojantis jaunimas edukacinio projekto „Atrask karilioną“ dalyviai. Pastarasis projektas, rengiamas nuo 2019 metų, rodo muziką studijuojančio jaunimo susidomėjimą kariliono instrumentu. Edukacinio projekto „Atrask karilioną“ dalyviai jau kviečiami koncertuoti tiek Lietuvos, tiek užsienio kariliono festivaliuose. Dalis jų planuoja savo profesinį gyvenimą susieti su karilionu, tad tikėtina, kad kariliono atlikimo tradicija Lietuvoje turi šviesią perspektyvą. Entuziastų dėka Klaipėdos karilionas niekada nenustos skambėti!

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, +370 650 17 988.

Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata