Meno vadovas

„Pakili, šventiška spindinčių varinių dūdų muzika siunčia žinią apie šventę, džiaugsmą, didingumą. Tai skambesys, užburiantis savo muzikiniais garsais ir melodijų vingrybėmis."
Sigitas Petrulis, Klaipėdos brass kvinteto meno vadovas.
Sigitas Petrulis baigė Klaipėdos S. Šimkaus konservatoriją ir Lietuvos valstybinę konservatoriją (dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademija), tobulinosi Sankt Peterburgo valstybinėje N. Rimskio- Korsakovo konservatorijoje ir Zalcburgo universitete „Mozarteum“.

2016 m. rudenį naujiems meniniams iššūkiams pasirengęs Sigitas Petrulis į savo rankas perėmė Klaipėdos brass kvinteto meno vadovo vairą. Jis taip pat yra Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro trimitų grupės koncertmeisteris ir Palangos orkestro solistas, dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete.

Talentingas muzikas yra tapęs respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatu, pasirodęs kaip solistas su įvairiais Lietuvos orkestrais, tarp jų – su Klaipėdos kameriniu orkestru. Jis yra dirbęs Lietuvos valstybiniame ir nacionaliniame simfoniniuose orkestruose, grojęs Lietuvos nacionalinės filharmonijos pučiamųjų kvintete.