Renginio data

2023 gruodis 17

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val. 30 min. (be pertraukos)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Vokalas

Liepa Mondeikaitė

Vokalas, gitara

Justinas Lapatinskas

Vokalas

Simonas Storpirštis

Klavišiniai

Vytis Smolskas

Gitara

Kostas Balčiūnas

Bosinė gitara

Martynas Garbačas

Mušamieji

Mindaugas Stundžia

Smuikas

Ieva Makauskaitė

Organizatorius

Trendis, UAB

Bilietų kaina

23–32 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

Projektas „Muzikos kelionė laiku“, kuriame klausytojus pasitiks talentingieji Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė bei Justinas Lapatinskas, nepaliks abejingų. Atlikėjai, kartu su klausytojais, keliaus lietuviškos muzikos keliu, istorijomis, išgirs įvairius žanrus ir skirtingus laikmečius, nuo 1920 m. iki šių dienų hitų. Koncertas išplės muzikinį horizontą bei leis prisiminti, o galbūt ir atrasti mėgstamiausius atlikėjus bei jų dainas.

Muzika mus lydi ko gero per visus ryškiausius gyvenimo įvykius: nuo gimtadienių, pirmųjų vakarėlių su klasės ar universiteto draugais, iki pasimatymų, vestuvių, įsimintinų kelionių, šeimos susibūrimų ir daugelio kitų gražiausių akimirkų.

Šį kartą kviečiame jus pakeliauti laiku – laiku, kai muzika buvo ilgesio ir nerimo išraiška, kai kvietė maištauti, kai skelbė laisvę, kai stiliais ir įvairove augo kartu su mumis, o galiausiai – pradėjo pintis tarpusavyje.

Koncerte skambės amžinos dainos: Stasio Povilaičio, Vytauto Kernagio, Hiperbolės, Danutės Neimontaitės, Teisučio Makačino, Karališkos erdvės ir kitos populiarios lietuviškos dainos nuo praėjusio šimtmečio vidurio iki šių dienų.

Naujienlaiškio prenumerata