Renginio data

2023 spalis 22

Pradžia

17:00

Trukmė:

1 val. 30 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Organizatorius

Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Bilietų kaina

nuo 16,36 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

2023 m. spalio 22 d. 17 val. Klaipėdos koncertų salėje kvies susitikti du talentingi ir du labai skirtingi kūrėjai. Scenoje išvysime dainuojančius aktorius, garsėjančius puikiu humoro jausmu – Aidą Giniotį ir Vladą Bagdoną, kuriam pritars kompozitorius Audrius Balsys.

Koncertą pradės režisierius, aktorius, dainų kūrėjas, pedagogas Aidas Giniotis nuo vaikystės save laikantis muzikos mylėtoju. Tačiau darbo pobūdis lėmė, kad dažniau darbo laiką ir dalį laisvalaikio tenka pašvęsti literatūrai. Pastatęs gausybę nepamirštamų spektaklių vaikams ir suaugusiems „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“, Valstybiniame Šiaulių dramos ir kituose Lietuvos teatruose, pagrįstai laikomas commedia dell‘arte žinovu ir komiškųjų žanrų meistru. Tad ir jo muzikinėje kūryboje netrūksta žaismingumo, ironijos, improvizacijos, o žiūrovai norom nenorom yra įtraukiami į pasirodymą.

Antrojoje koncerto dalyje į sceną žengs Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas. Žiūrovų lauks netikėtas duetas scenoje: prie maestro prisijungs kompozitorius, pianistas Audrius Balsys, ir kartu jie pristatys „Bagdoniškų dainų“ programą. Joje skambės ir senos, gerbėjų mėgiamos, ir visiškai naujos dainos, meistriškai papuoštos kompozitoriaus A. Balsio aranžuotėmis.

Jaukus, kupinas gerų emocijų ir istorijų vakaras laukia visų apsilankiusiųjų spalio 22 d. Klaipėdos koncertų salėje.

Naujienlaiškio prenumerata