Renginio data

2024 kovas 24

Pradžia

12:00

Trukmė:

1 val. (be pertraukos)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Renginio organizatorius:

Ugos reklama, UAB

Bilietų kaina

nuo 15,59 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

Edukacinis šou „DIDŽIOJI TELEPORTACIJA Į ŽAIDIMŲ PASAULĮ” – interaktyvus spektaklis vaikams, kuris patiks ir tėvams! Į veiksmą čia įtraukiamas kiekvienas – tiek mažas, tiek didesnis žiūrovas: visi gaus specialų rekvizitą – stebuklingas jėgas turinčią apyrankę, kurios pagalba vaikai bei tėvai padės Rokui ir Rokai įvykdyti užduotis.

Tai istorija apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O – dienos metu pardavinėjantį vaikams ledus, o naktimis kuriantį teleportacinį mechanizmą.

Vieną šeštadienio vidurdienį profesorius H2O kartu su jaunaisiais draugais Roku ir Roka mėgins teleportuotis į viduramžius. Tačiau klaidingai sujungti laidai profesorių H2O nublokš į internetinę žaidimų platformą. Ištikimieji draugai Rokas ir Roka bei jaunieji žiūrovai leisis į nuotykių kupiną kelionę, kurios tikslas – išvaduoti antivirusiniame bokšte įstrigusį profesorių H2O.

Techniškai inovatyvaus ir atraktyvaus spektaklio metu jaunieji žiūrovai ne tik pramogaus. Jie bus mokomi kaip saugiai elgtis internete, kaip užkirsti kelią patyčioms virtualioje erdvėje, sužinos apie fizinio aktyvumo reikšmę, o taip pat lavins fizinės mankštos įgūdžius.

Po spektaklio visus vaikučius kviesime susitikti bei nusifotografuoti su Profesoriumi H20 ir jo draugais. Vaikučių taip pat lauks dovanėlės!

Spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 3-ejų iki 8-erių metų.

Tinklapis: www.teleportacija.lt

Instagram: https://www.instagram.com/didzioji.teleportacija/

Facebook: https://www.facebook.com/didzioji.teleportacija/

TikTok: www.tiktok.com/@didzioji.teleportacija

Youtube: https://www.youtube.com/@didzioji.teleportacija

Naujienlaiškio prenumerata