Perkelta iš kovo 27 d. į spalio 8 d. 18:00 val.

Gerbiami lankytojai,

Informuojame, kad dėl techninių kliūčių atšaukiama 2023 m. spalio 8 d. Klaipėdos koncertų salėje turėjusi įvykti teatro komedija „Super nereikalingi“. Pirkėjams pinigai bus grąžinami automatiškai atgal į pirkėjo sąskaitą iki 2023 m. rugsėjo 21 d. (imtinai) – papildomų veiksmų imtis nereikia.

Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Atkreipiame dėmesį, kad Klaipėdos koncertų salė nėra atsakinga už neįvykusį renginį. Maloniai prašome kreiptis į renginio organizatorių Vabalo spektakliai, VšĮ.

Renginio data

2023 spalis 08

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val. 30 min. (be pertraukos)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Renginio organizatorius:

Vabalo spektakliai, VšĮ

Bilietų kaina

22–36 EUR €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

Kas vienija Čiurlionį, Darių & Girėną bei Vytautą Didįjį?

Jie visi turėjo super galių!

Atskleisime paslaptį – mus, Lietuvoje, jau šimtus metų globoja superherojų gildija. Tai – organizacija, kurios nariai gyvena tarp mūsų, o neįtikėtini jų talentai pasirodo tada, kai kitos tarnybos jau negali padėti.

Kaip gyvena šalies žmonės, taip gyvena ir jų gynėjai, todėl Lietuvą užklupusios krizės neaplenkia ir Viršgarsinės (Ineta Stasiulytė), Nemirtingojo (Naglis Bierancas), Emocijos (Gailė Butvilaitė) ir Įniršio (Marius Repšys). Biudžeto – trūksta. Vienybės – nėra. Motyvacijos irgi liko ne daug. Kolegos superherojai – emigravę. Visuomenės pasitikėjimas – sugriautas.

Ar pavyks Lietuvos superherojų gildijai pakilti iš dugno? Ar naujajam organizacijos teisininkui (Rafailas Karpis) pavyks įveikti užgriuvusius sunkumus? Ar gyvenimas Lietuvoje vėl grįš į prieškrizinį lygį?

Aštraus humoro, ryškių spalvų bei rūgščios ironijos kupina teatro komedija „Super Nereikalingi“ leidžiasi į savo kelionę po Lietuvą.

Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata