Da Pacem...

Festivalis „Klaipėdos muzikos pavasaris“

Renginio data: 2023 m. balandžio 23 d.
Renginio laikas: 17.00 val.
Renginio vieta: Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia (Savanorių  g. 4, Klaipėda)
Renginio trukmė: 1 val.
Klaipėdos choras „Aukuras“
Meno vadovas ir dirigentas Tomas Ambrozaitis
Programa: Arvo Pärt, Ēriks Ešenvalds, Vaclovas Augustinas, Algirdas Martinaitis 

 

Aprašymas

Ramybės... To linkės Klaipėdos choras „Aukuras“, vadovaujamas ir diriguojamas Tomo Ambrozaičio. Programa sujungs gražiausią Baltijos šalių kompozitorių chorinę muziką, kurią sukūrė žymiausi dabarties autoriai, jau pelnę ir pasaulinį pripažinimą. Pasak T. Ambrozaičio, „jų meninis vaizdinys yra dvasinio žmogaus pasaulio atspindys šiandienoje. Gyvendamas chaotiškame dabarties pasaulyje žmogus ieško dvasinės ramybės ir darnos“.

Kviečiame apsilankyti „Aukuro“ koncerte ir pasisemti ramybės!..

Informacija klausytojams
  • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.