Džiazolendas

Renginio data: 2022 m. lapkričio 9 d.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Renginio trukmė: 50 min.
Koncertas šeimai
Kauno bigbendas
Vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis
Aktorius Andrius Žiurauskas
Programa: Jievaras Jasinskis

Bilietai 8 Eur
Aprašymas

Džiazo nuotykis visai šeimai

Džiazas vaikams? Taip! Į pajūrį atvažiuoja „Džiazolendas“, o tiksliau – Kauno bigbendas ir aktorius Andrius Žiurauskas. Tai bus ypatingas muzikinis nuotykis, kuriame skambės specialiai šiam projektui parašyti kūriniai. Į Klaipėdos koncertų salę maži ir dideli klausytojai kviečiami lapkričio 9 dieną, trečiadienį, 18.30 valandą.

Ši programa – Jievaro Jasinskio kūrybos vaisius. Kauno bigbendo vyriausiasis dirigentas ir meno vadovas yra visapusiškai talentingas trombonininkas, aranžuotojas bei kompozitorius. Įvairiems orkestrams ir grupėms jis jau aranžavo ir orkestravo virš 1500 dainų, tarp kurių – pilnos koncertinės programos su žymiais atlikėjais (Andrius Mamontovas, Ten Walls, Linas Adomaitis, Ieva Narkutė, „Lilas ir Innomine“, „G&G Sindikatas“). Jis taip pat aranžavo du Kipro Mašanausko miuziklus, Merūno Vitulskio albumą, gausybę dainų įvairiems LRT muzikiniams projektams ir kt..

J. Jasinskis grojo ir kūrė muziką grupėje „Bekešo vilkai“, grojo grupėse „Inculto“, „Saulės kliošas“, „Skamp“, „G&G Sindikatas“, „Lilas sir Innonime“ ir kitose. Jis įkūrė grupę „Reinless“ bei „Lithuanian JJazz ensemble“.

Kaip kompozitorius J. Jasinskis yra gavęs ne vieną apdovanojimą, tarp jų – pirmoji vieta naujų kūrinių pučiamiesiems ir mušamiesiems instrumentams konkurse (organizatorius – Lietuvos kompozitorių sąjunga), antroji vieta tarptautiniame kompozitorių konkurse „Future Symphony“ ir specialus prizas už geriausią lietuvišką kūrinį.

Vienas iš J. Jasinskio muzikos projektų vaikams – nuotaikingasis „Džiazolendas“, kuriam jis muziką kūrė pagal atraktyvias vizualizacijas. Projektą atliekančiame Kauno bigbende J. Jasinskis pradėjo muzikuoti 2011 metais, o dar po septynerių metų tapo kolektyvo vyriausiuoju dirigentu.

Neseniai trisdešimtmetį atšventęs Kauno bigbendas yra koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ meno kolektyvas. Tai vienas pagrindinių Lietuvos profesionalaus džiazo kolektyvų, tapęs svarbiausių šalies džiazo įvykių liudininku, dalyviu ir kūrėju. Ilgą laiką buvęs vieninteliu municipaliniu džiazo orkestru, jau kelioms muzikų kartoms Kauno bigbendas tapo gyva džiazo mokykla. Kauno bigbendui labai svarbus yra bendradarbiavimas su Lietuvos džiazo atlikėjais, dalyvavimas šalies džiazo festivaliuose, užsienio džiazo žvaigždžių pristatymas Lietuvos publikai ir gastrolinės kelionės po įvairias Europos šalis.

Visi – ir maži, ir dideli – kviečiami sėstis į smagų džiazo muzikos traukinį ir su nuotaikingu aktoriumi A. Žiurausku patirti daug nuotykių mėnulyje, vandenyje, piratų laive, veidrodžių karalystėje… O gal kitur?.. Visų paslapčių negalime atskleisti, nes kokie gi tada būtų nuotykiai?!

„Džiazolendas“  – tai kūrinys, kuriame visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai. Nors muzikinis nuotykis skirtas vaikams, tačiau kviečiame pasiklausyti ir suaugusius, nes visiems mums reikia džiazo ir mažo lopinėlio pasakų žemėje. Leiskimės į nenuspėjamą džiazo kelionę kartu!

Informacija klausytojams
 • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
 • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
 • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Nuolaidos
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Suteikiame 100 proc. nuolaidą bilietams į visus Klaipėdos koncertų salės repertuaro koncertus Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams:

 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos
 • Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos
 • Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos
 • Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto
 • Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos

Norime atkreipti dėmesį, kad yra būtinosios sąlygos įsigyti bilietą:

 • nuolaida bus pritaikyta tik pateikus galiojantį meno mokyklos moksleivio / studento pažymėjimą; pažymėjimą nepamirškite pasiimti ir eidami į koncertą, jį prašysime pateikti bilietų kontrolieriui.
 • meno mokyklų moksleivio bilietui yra taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis;
 • bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.