Žaismingos muzikos garsų orkestras

Renginio data: 2023 m. kovo 23 d.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: KIaipėdos koncertų salė
Renginio trukmė: 50 min.
Edukacinė programa šeimai (paskutinį kartą KKS scenoje)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Evelina Šimelionė (režisierė ir aktorė)
Gytis Šimelionis (aktorius)
Laima Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)
Dalyvauja: Patricija Rubinaitė, Barbora Puidokaitė, Matvejevas Jokūbas, Adrijus Iljinas, Barbora Cirtautaitė, Teodoras Žilvinas Žilinskas, Mintarė Rindzevičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazijos vokalinis ansamblis) ir Solveiga Mikniūtė
Vadovė Ingrida Bertulienė
Programa: muzikinis spektaklis Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ motyvais
Bilietai 8 Eur

Kviečiame pasinaudoti kultūros pasu! 

https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/3900

Aprašymas

„Žaismingos muzikos garsų orkestras“ – paskutinį kartą scenoje

Klaipėdos koncertų salė paskutinį kartą kviečia išgirsti populiariausią koncertą visai šeimai  „Žaismingos muzikos garsų orkestras“! Visiems gerai žinomo miuziklo „Muzikos garsai“ („The Sound of Music“) įkvėpti teatralizuoti koncertai vyks kovo 23 dieną, ketvirtadienį, 12.00 ir 18.30 valandomis Klaipėdos koncertų salėje.

Realiais faktais pagrįsta Richardo Rodgerso sukurto miuziklo istorija jaudina ištisas kartas ir turbūt niekas neabejoja, kad klasika tapusio kūrinio melodijos išliks atmintyje dar labai ilgai. Scenoje matysite visus mylimiausius personažus: Mariją, Kapitoną ir septynetą jo vaikų. Juos kurs profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis ir dainuojantys vaikai, kurių dauguma mokosi Klaipėdos Vydūno gimnazijoje. Tai Patricija Rubinaitė, Barbora Puidokaitė, Jokūbas Matvejevas, Barbora Cirtautaitė, Teodoras Žilvinas Žilinskas ir Mintarė Rindzevičiūtė. Pačios mažiausios mergaitės vaidmenį atliks šešiametė Solveiga Mikniūtė, kuri jau nuo trejų metų mokosi dainuoti ir griežti smuiku. Dainuojančiai ir vaidinančiai komandai akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus).

Teatralizuoto koncerto aktorė ir režisierė Evelina Šimelionė pasakojo, kad užaugo su filmo „Muzikos garsai“ dainomis, keletą kartų lankėsi ir filmavimo aikštele tapusiose Zalcburgo vietose. Ko gero ne visi miuziklo gerbėjai žino, jog didelė dalis šios istorijos detalių – visiškai realūs faktai. Iš tikrųjų buvo tokia Marija, planuojanti tapti vienuole, bet įsimylėjusi Kapitoną su septyniais vaikais, kurie kartu muzikuodavo! Nepaprasta istorija įkvėpė daug kūrėjų visame pasaulyje, taip pat ir šio edukacinio projekto komandą. „Pasakosim apie svarbiausius dalykus – šeimą, meilę, paklusnumą tėvams ir, žinoma, muziką“, – sako E. Šimelionė.

Pasakiškai gražiai miuziklo muzikai lietuvišką tekstą parašė projekto siela E. Šimelionė. Tokios dainos, kaip „My Favorite Things“, „Something Good“, „I Have Confidence“ gavo naujus lietuviškus pavadinimus – „Dalykai mieli“, „Geri darbai“, „Pasitikiu savimi“. Teatralizuoto koncerto kostiumais ir scenografija rūpinosi Laima Aksinaitė. „Visa spektaklio kūrybinė komanda labai gera, kiekvienas labai nuoširdžiai dirbam ir tikiuosi, kad mūsų pastangas įvertins ir žiūrovai“, – sako projekto režisierė.

„Žaismingos muzikos garsų orkestras“ – tai ypatinga programa, skirta visai šeimai ir įtraukianti įvairaus amžiaus dalyvius. Ateikite ir įsitikinkite, kad „Muzikos garsų“ istorija ir dainos gali jaudinti tiek šiandienos jaunąją kartą, tiek vyresnius klausytojus, kurie šiltai prisimena 1965 metais pastatytą muzikinį filmą!

Informacija klausytojams
  • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Nuolaidos
  • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
  • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
  • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
  • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
  • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.
  • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
  • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.