Naujametis Klaipėdos kamerinio orkestro koncertas

Festivalis „Salve Musica"

Renginio data: 2022 m. gruodžio 31 d.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Renginio trukmė: 2 val. (su pertrauka)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas ir solistas Federico Mondelci (saksofonas)
Koncerto vedėja Rasa Murauskaitė
Programa: Duke Ellington, George Gershwin, Leonard Bernstein, Ennio Morricone, Michael Nyman, Roberto Molinelli, Leroy Anderson, The Beatles (aranžavo Roberto Granata) 
Bilietai 30 Eur, 40 Eur
Aprašymas

Pasak Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovo Mindaugo Bačkaus, „šis solistas bus Klaipėdoje todėl, kad jis laikomas vienu geriausių italų saksofono virtuozų“. Tiek muzikos profesionalų, tiek plačiosios publikos aukštai vertinamas atlikėjas su orkestru atliks šventišką programą. Koncertas žada muzikines staigmenas ir pakilias emocijas! 

Informacija klausytojams
  • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.