Viva la Diva

Festivalis „Salve Musica"

Renginio data: 2022 m. gruodžio 20 d.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Renginio trukmė: 1 val. 50 min. (su pertrauka)
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistės: Ona Kolobovaitė (sopranas), Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas), Evelina Sašenko (vokalas)
Programa: Andrrew Lloyd Webber, Leonard Bernstein ir kt. 
Aprašymas

Trys vokalo deivės, maestro ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Festivalis „Salve Musica“ toliau skleidžia šventinę nuotaiką ir pristato labai visų laukiamą koncertą. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas maestro Gintaro Rinkevičiaus, jame pasirodys su trimis spindinčiomis vokalo deivėmis – Ona Kolobovaite, Ieva Prudnikovaite ir Evelina Sašenko. Jos kartu su orkestru ruošia ypatingą programą, kurioje skambės fragmentai iš geriausių visų laikų miuziklų. Koncertas „Viva la diva“ Klaipėdos koncertų salėje įvyks gruodžio 20 dieną, antradienį, 18.30 valandą.

Koncertas taps išskirtine proga vienoje scenoje pamatyti net tris talentingas dainininkes. Visos jos atskirai jau yra dainavusios Klaipėdos koncertų salėje, tačiau kartu viename koncerte – dar niekada nebuvo susitikusios. Kiekviena iš jų yra išskirtinė savo balsu, charizma ir kūrybine biografija.

Sopranas Ona Kolobovaitė baigė vokalo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas profesorę Sigutę Stonytę. Dainininkė laimėjo pirmą vietą televizijos projekte „Triumfo arka“, sukūrė vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“ ir kitur.

Temperamentingoji Ieva Prudnikovaitė – vienas žymiausių Lietuvos mecosopranų, užkariavusi ir užsienio operos teatrų scenas. Ji taip pat baigė vokalo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tapo Tarptautinio dainininkų konkurso Kelne (Vokietija) laureate. Kelis metus I. Prudnikovaitė buvo Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė. Vienas ryškiausių dainininkės vaidmenų – Karmen G. Bizet operoje „Karmen“, už kurį Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ji buvo pripažinta Metų operos soliste.

Klaipėdos koncertų salėje išgirsime ir nepamirštamo balso savininkę Eveliną Sašenko. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigusi džiazo vokalą, dainininkė gerai žinoma kaip įvairių konkursų, festivalių ir projektų dalyvė, tarp kurių minėtinos „Meilės istorijos pagal Edith Piaff“, „Chopin Jazz inn“, „All that Cabaret“.

Simfoninės muzikos šventę kurs Klaipėdoje visada laukiamas svečias – Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Jam nuo pat įkūrimo vadovauja ir diriguoja Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Gintaras Rinkevičius. Milijoną veiklų suderinantis, vietoje nenustygstantis orkestro vadovas puikiai atspindi ir paties orkestro veidą: pilnas jaunatviškų idėjų, neriantis į įvairias muzikines avantiūras, neapsiribojantis klasikiniu repertuaru. Orkestro veikla prasidėjo Sąjūdžio metais ir klostėsi lygiagrečiai su atkurtos nepriklausomybės istorija. Šalies simfoninių orkestrų kontekste jis išsiskiria savo universalumu ir produktyvumu. Planuose ir repertuare rastume klasikinės, šiuolaikinės viso pasaulio autorių muzikos, operos pastatymų ir net bendradarbiavimo su populiariosios muzikos atstovais.

Koncerte „Viva la diva“ trys vokalo deivės, maestro ir orkestras atliks įvairių garsiausių miuziklų muziką. Tai bus tokių žinomų kūrėjų, kaip Andrew Lloydo Webberio, Leonardo Bernsteino, Eltono Johno ir kitų kompozitorių kūriniai. Šventinei nuotaikai įkvėps ištraukos iš populiarių miuziklų „Katės“, „Vestsaido istorija“, „Mulen Ružas“, „Liūtas karalius“ ir kt.

Gražiausia miuziklų muzika laukia jūsų koncerte „Viva la diva“!

Informacija klausytojams
 • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
 • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
 • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Nuolaidos
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Suteikiame 100 proc. nuolaidą bilietams į visus Klaipėdos koncertų salės repertuaro koncertus Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams:

 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos
 • Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos
 • Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos
 • Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto
 • Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos

Norime atkreipti dėmesį, kad yra būtinosios sąlygos įsigyti bilietą:

 • nuolaida bus pritaikyta tik pateikus galiojantį meno mokyklos moksleivio / studento pažymėjimą; pažymėjimą nepamirškite pasiimti ir eidami į koncertą, jį prašysime pateikti bilietų kontrolieriui.
 • meno mokyklų moksleivio bilietui yra taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis;
 • bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.