Naujametis Klaipėdos kamerinio orkestro koncertas

Festivalis „Salve Musica"

Renginio data: 2022 m. gruodžio 31 d.
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Renginio trukmė: 2 val. (su pertrauka)
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Dirigentas ir solistas Federico Mondelci (saksofonas)
Dalyvauja: Lauryna Lankutytė-Levickė (fortepijonas), Edmundas Federavičius (mušamieji), Guntis Kolerts (kontrabosas, Latvija)
Koncerto vedėja Rasa Murauskaitė 
Programa: Ennio Morricone, Roberto Molinelli, Nino Rota, The Beatles kūryba (aranžavo Roberto Granata)   

Bilietai 20 Eur, 40 Eur
Aprašymas

Paskutinis 2022-ųjų metų festivalio „Salve Musica“ akordas

Viskas turi pradžią ir pabaigą... Paskutinę 2022-ųjų metų dieną, gruodžio 31-ąją, nuskambės ir paskutinis šventinės klasikos festivalio „Salve Musica“ akordas. Jau tapo gražia tradicija, kad tą ypatingą dieną Klaipėdos koncertų salės scena priklauso sėkmingai mūsų uostamiestį šalies ir užsienio scenose reprezentuojančiam Klaipėdos kameriniam orkestrui. Jo meno vadovas Mindaugas Bačkus kartu su kolegomis kasmet sprendžia rimtą kūrybinę užduotį, kokį solistą ar dirigentą pakviesti kartu koncertuoti paskutinį senųjų metų vakarą. Kad ir kokia sudėtinga būtų ši užduotis, orkestras kaskart sugeba nustebinti klausytojus ir pakiliai bei džiaugsmingai palydėti juos į naujuosius metus.

Šių metų baigiamajai programai buvo pasirinktas pripažintas italų dirigentas ir solistas Federico Mondelci (saksofonas). Per pastaruosius 20 metų jis įsitvirtino kaip vienas lyderiaujančių savo kartos saksofonistų. Atlikėjo pasirodymai vyko Vokietijoje, Ispanijoje, Suomijoje, Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje, JAV ir kitur. Jis koncertavo su garsiais orkestrais, tarp jų minėtini Orchestra Filarmonica della Scala, kuriam dirigavo Seiji Ozawa, BBC Philharmonic Orchestra ir kiti.

F. Mondelci pasižymi kaip aktyvus šiuolaikinės muzikos propaguotojas ir grojimo saksofonu technikos novatorius. Jam dedikuota daugybė kompozicijų, kurios skamba svarbiose Europos ir Amerikos koncertų scenose. F. Mondelci dažnai koncertuoja ir kaip dirigentas.

2022 metų gruodžio mėnesį savo kūrybinės veiklos 30-metį minintis Klaipėdos kamerinis orkestras muzikos kritikus ir melomanus stebina tiek originaliomis žinomų kūrinių interpretacijomis, tiek netikėtais meniniais eksperimentais, atlikdamas neseniai sukurtus ar jam dedikuotus opusus.

Tiek muzikos profesionalų, tiek plačiosios publikos aukštai vertinamas F. Mondelci su savo gerbėjų bei scenos partnerių ratą kasmet vis plečiančiu Klaipėdos kameriniu orkestru atliks gražią ir šventiškai nuteikiančią programą. Joje skambės gerai žinoma XX-XXI amžiaus kūrėjų muzika: melodingi fragmentai iš populiarių kino filmų, originalūs ir efektingi kūriniai styginiams. Ypatinga renginio intriga saksofonui ir styginiams aranžuota grupės The Beatles kūryba. Programą ir atlikėjus pristatys bei malonią vakaro atmosferą sukurti padės muzikologė Rasa Murauskaitė.

Naujametis Klaipėdos kamerinio orkestro koncertas žada pakilias emocijas. Jo pradžia – gruodžio 31 dieną, šeštadienį, 18 valandą 30 minučių, o trukmė – apie dvi valandas.  Kviečiame paskutinį 2022-ųjų vakarą praleisti Klaipėdos koncertų salėje!

Informacija klausytojams
 • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
 • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
 • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Nuolaidos
 • 50 proc. – studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems; 
 • 50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
 • Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą); 
 • 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių);
 • 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos). Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis.
 • Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui (1,20 Eur).
 • Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Suteikiame 100 proc. nuolaidą bilietams į visus Klaipėdos koncertų salės repertuaro koncertus Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams:

 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos
 • Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos
 • Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos
 • Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto
 • Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos

Norime atkreipti dėmesį, kad yra būtinosios sąlygos įsigyti bilietą:

 • nuolaida bus pritaikyta tik pateikus galiojantį meno mokyklos moksleivio / studento pažymėjimą; pažymėjimą nepamirškite pasiimti ir eidami į koncertą, jį prašysime pateikti bilietų kontrolieriui.
 • meno mokyklų moksleivio bilietui yra taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis;
 • bilietus galima įsigyti tik Klaipėdos koncertų salės bilietų kasoje.